Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony Zeetex 215/35/18


damianw412

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż szukam oponek 215/35 w klasie ekonomicznej i natknąłem się na opony Zeetex w bardzo fajnej cenie ,co myslicie o tych oponach?

Miał ktoś już styczność z nimi?

http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp102-215-35-r18-84-y-xl#86389374

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał na tym jeździć, a poza tym, zadaj pytanie w odpowiednim temacie: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3552-opony-letnie-jakie-polecacie/page-149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu byś się bał? chemikiem jesteś i znasz się na mieszankach? inżynierem opon i znasz na bieżnikach? Albo masz kogoś co projektuje opony dla koncernów i Ci powiedział? W innym przypadku nie rozumiem strachu...bo ludzie mówią? :) to chyba nie argument...ludzie mówią że jak spotkasz kominiarza to...hahah sam wiesz. Zeetex to nie chinol, produkt z Arabi Saudyjskiej bardzo dobry, jeździłem na zimówkach w aucie 440 konnym i dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem po prostu zwolennikiem produktów typu no-name. Jak jakaś opona jest premium, to z jakiegoś powodu jest i kosztuje, ile kosztuje, bo jest tego marka. Niech każdy kupuje to, co chce i na co go stać. Ja bym tego nie kupił i swoje zdanie wyraziłem, bo od tego jest forum i każdy ma do tego prawo. Tyle w temacie ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta i wrzucę swoje 3 grosze... Zeetex HP102 zagościły u mnie na jednej osi. Rozmiar 225/40/18. Jeśli ktoś zastanawia się nad nimi, to szczerze... ODRADZAM pod każdym względem. Po dwóch sezonach nie nadają się do niczego. Na mokrym zarzuciło mnie i wykręciłem przysłowiowego "bączka" (mało co nie rozbiłem samochodu). Na każdym zakręcie czułem się bardzo niepewnie. Po kilkuset kilometrach tak zaczęły buczeć, że miałem już ich dość. Byłem na nie skazany i teraz zbieram na markowe. Deformacja bieżnika, wyząbkowanie, strasznie huczenie podczas jazdy, brak przyczepności na mokrym. NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...