Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podwyzszone obroty i mocne wibracje


michalb1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałem prosić was o pomoc gdyż od jakiegoś czasu nie potrafię sobie poradzić z problemem mocno drzacego silnika aż czuć to na kierownicy galę zmiany biegów i całej karoserii. Dziwne jest to ze auto na jałowym biegu podwyższa sobie obroty na wskaźniku do 950 a na kompie pokazuje 882 stałe. Poza tą przypadłościa autko ładnie pali i jeździ. Dodam że wymieniałem pompę w zbiorniku, vacu pompę i uszczelniacze wtryskow i dalej to samo. Może ktoś miał podobny problem ? Jeszcze dodam że mam wrażenie iż przy jakichś 2500 tys obrotów problem znika nic nie drga.

UP nikt nie pomoze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli obrotomierz pokazuje podwyzszanie obrotow natomiast nie slychac zmiany to uszkodzony jest licznik.

jezeli slychac zmiane obrotow natomiast vag nie pokazuje zmiany, byc moze problemem jest czujnik obrotow G28.

jakiego typu interface byl podlaczany do auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds lite. Bardziej mnoe martwi to telepanoe silnikiem az cala karoseria lata a w srodku czasami sie nie da wysiedziec. Jedyne co zauwazylem to to ze na zimno jest duzo lepiej niz jak sie rozgrzeje. Myslalem ze to wacu pompa dala du.. i lapie powieteze ale niestety kupilem nowa i zadnych zmian nawet hamulce sie nie poprawily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działające hamulce to nie tylko podcisnienie. najpierw było sprawdzić czy jest podciśnienie i jaką ma wartość.

w B6 / B7 często korodują serwa, przez zalegająca wode wskutek, zatkanych otworów odpływowych z podszybia.

równie dobrze może być uszkodzona pompa hamulcowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...