Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda na wycieraczce pasażera


jacjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosze o podwpoedź gdzie szukac przyczyny problemu z wodą i braku uszczelnień

Po całej deszczowej nocy zastałem następujący obraz

IMG201503_wnaprnx.jpg

W czesie jazdy również powoli stóżka wody się powiększała, wygląda jakby spływała po słupku obok schowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zapchane masz odpływy, kwestia które sprawdź podszybie od strony silnika bo tam może zbierać się woda, chyba ze masz szyber tam tez potrafi się zapchać

sprawdź korki w podłodze może tam przemięka

Edytowane przez Motyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpływ pod aku oraz szczelność obudowy filtra p.pyłkowego. Do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, uszczelka pod komputerem przepuszczała wodę do środka, jak na razie silikon daje rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, uszczelka pod komputerem przepuszczała wodę do środka, jak na razie silikon daje rade:)

Dobra rozumiem ale powiedz jak woda przelatywała po grodzi po skosie i wylatywała koło słupka A :P:grin: :grin:

Uszczelka pod filtrem raczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz mokro po stronie kierowcy to połowa z tych rzeczy :wink:

Tak na serio to ja bym na miejscu każdego latem ogarnął wszystkie niedociągnięcia na raz i miał z głowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem :kox: przyczyną był wężyk od odprowadzania wody z klimatyzacji (czy coś takiego). Chodzi o to że klima skrapla się i zamiast skapywać sobie na ziemie, to wlewa się na podłogę pasażera... Problem polegał na zapchanym wężyku. Znajomy mechanik zdjął mój schowek i dostał się do tego węża, po czym zwyczajnie przepchał go drutem i na ziemie wypadła grudka syfu :decayed:. Po tym zabiegu wszystko już gra jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, uszczelka pod komputerem przepuszczała wodę do środka, jak na razie silikon daje rade:)

Dobra rozumiem ale powiedz jak woda przelatywała po grodzi po skosie i wylatywała koło słupka A :P:grin: :grin:

Uszczelka pod filtrem raczej :wink:

Tak jak mówiłem, uszczelniłem silikonem pod obudową komputera i mam spokój, mokro było od miejsca nad podstopnicą. Aha tylko zauważyłem, że tu chodzi o strone pasażera, a ja miałem od strony kierowcy;P

Edytowane przez keicam217
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...