Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] VAG NIE CHCE SIE POŁĄCZYĆ Z POMPĄ WTRYSKOWĄ [1Z]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

Opublikowano

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

moze wysilisz sie troszke i napiszesz jaki to błąd ... ? [to nie forum wrozek :wallbash:]

aaa i zapomnialem .. zmien znajomego bo nie za bardzo wie o czym mowi ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chcę ustawić początkowy kąt wtrysku ponieważ mi ciężko odpala....

Włączam VAG COM (VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> i wszystkie grupy mi zczytuje tylko grupy 000 nie chce mi zczytać. Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

Opublikowano

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

moze wysilisz sie troszke i napiszesz jaki to błąd ... ? [to nie forum wrozek :wallbash:]

aaa i zapomnialem .. zmien znajomego bo nie za bardzo wie o czym mowi ... :naughty:

Chcę ustawić początkowy kąt wtrysku ponieważ mi ciężko odpala....

Włączam VAG COM (VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> i wszystkie grupy mi zczytuje tylko grupy 000 nie chce mi zczytać. Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

Noooo kolego czytaj co ludzie Ci piszą, no i stosuj się do wskazówek i uwag

Pozdrawiam

ps. napisz w końcu jaki to błąd

Opublikowano

Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

ja pierd... :wallbash:

jak idziesz do lekarza to mowisz Panie doktorze coś mnie boli ... czy pokazujesz paluszkiem gdzie Cie boli ???

Opublikowano

Pewnie chłopak ma demo dlatego nie ma 000 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie też mi się tak wydaje. Błą był coś z ograniczeniami. Ale naściągałem dużo tych wersji tego VAG COM i w żadnej nie działała.

Mam taki interfejs od VIAKEN'a jak podaje na aukcji tyle że ten jest na USB a ja mam na COM'a

http://www.allegro.pl/item450476374_inter_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_obd1_pinypromcja.html

Jeśli to jest wina niewłaściweog oprogramowania. Bardzo proszę o link do pełnej wersji. :)

Opublikowano

Witam

Pozwolę dołączyć się do dyskusji z pytaniem. Mam sharana 1.9 tdi silnik 1z i mam metaliczne stuki, nie znikają po rozgrzaniu silnika, wymienione popychacze na nowe i nic się nie zmieniło. Czy kąt wtrysku może byc problemem? Czy problem leży gdzie indziej?

Opublikowano

Witam

Pozwolę dołączyć się do dyskusji z pytaniem. Mam sharana 1.9 tdi silnik 1z i mam metaliczne stuki, nie znikają po rozgrzaniu silnika, wymienione popychacze na nowe i nic się nie zmieniło. Czy kąt wtrysku może byc problemem? Czy problem leży gdzie indziej?

Witam

Może to być kąt wtrysku....lub wiele innych przypadłości.

A tak wogóle (może to nie leży w mojej kwesti),jest to dział Diagnostyka VAG.....więc dlaczego masa ludzi pisze

że "coś"lub COŚ...jest problemem bez podania błędów ,lub chociaż konkretnego opisu...

bez sensu... cytując "na forum nie ma kryształowej kuli" :no:

Jak Tym ludziom pomóc? Przecież nie można w nieskończoność :vaglogi:,lub napisz jaki błąd ,a Ktoś i tak napisze "jakiś"

Pozdrawiam serdecznie

ps. i z nowu to samo ;(

Błąd był coś z ograniczeniami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.