Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] VAG NIE CHCE SIE POŁĄCZYĆ Z POMPĄ WTRYSKOWĄ [1Z]


djmario122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

moze wysilisz sie troszke i napiszesz jaki to błąd ... ? [to nie forum wrozek :wallbash:]

aaa i zapomnialem .. zmien znajomego bo nie za bardzo wie o czym mowi ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę ustawić początkowy kąt wtrysku ponieważ mi ciężko odpala....

Włączam VAG COM (VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> i wszystkie grupy mi zczytuje tylko grupy 000 nie chce mi zczytać. Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce ustawić początkowy kąt wtrysku w pompie wtryskowej -korzystałęm z tego opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

(VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> grupa 000 - i nie mogę włączyć grupy 000 bo wyskakuje jakiś błąd. Możecie mi powiedzieć od czego to jest??

Nie wiem co robić bo znajomy mi mówił że w silnikach 1Z nie da się odczytać kata wtrysku i że trzeba wszystko ręcznie ustawiać:/

moze wysilisz sie troszke i napiszesz jaki to błąd ... ? [to nie forum wrozek :wallbash:]

aaa i zapomnialem .. zmien znajomego bo nie za bardzo wie o czym mowi ... :naughty:

Chcę ustawić początkowy kąt wtrysku ponieważ mi ciężko odpala....

Włączam VAG COM (VAG-COM -> Engine -> Basic Settings -> i wszystkie grupy mi zczytuje tylko grupy 000 nie chce mi zczytać. Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

Noooo kolego czytaj co ludzie Ci piszą, no i stosuj się do wskazówek i uwag

Pozdrawiam

ps. napisz w końcu jaki to błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze ze jakiś błąd. Możecie mi powiedizeć od czego tak jest??

ja pierd... :wallbash:

jak idziesz do lekarza to mowisz Panie doktorze coś mnie boli ... czy pokazujesz paluszkiem gdzie Cie boli ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi się tak wydaje. Błą był coś z ograniczeniami. Ale naściągałem dużo tych wersji tego VAG COM i w żadnej nie działała.

Mam taki interfejs od VIAKEN'a jak podaje na aukcji tyle że ten jest na USB a ja mam na COM'a

http://www.allegro.pl/item450476374_inter_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_obd1_pinypromcja.html

Jeśli to jest wina niewłaściweog oprogramowania. Bardzo proszę o link do pełnej wersji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolę dołączyć się do dyskusji z pytaniem. Mam sharana 1.9 tdi silnik 1z i mam metaliczne stuki, nie znikają po rozgrzaniu silnika, wymienione popychacze na nowe i nic się nie zmieniło. Czy kąt wtrysku może byc problemem? Czy problem leży gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolę dołączyć się do dyskusji z pytaniem. Mam sharana 1.9 tdi silnik 1z i mam metaliczne stuki, nie znikają po rozgrzaniu silnika, wymienione popychacze na nowe i nic się nie zmieniło. Czy kąt wtrysku może byc problemem? Czy problem leży gdzie indziej?

Witam

Może to być kąt wtrysku....lub wiele innych przypadłości.

A tak wogóle (może to nie leży w mojej kwesti),jest to dział Diagnostyka VAG.....więc dlaczego masa ludzi pisze

że "coś"lub COŚ...jest problemem bez podania błędów ,lub chociaż konkretnego opisu...

bez sensu... cytując "na forum nie ma kryształowej kuli" :no:

Jak Tym ludziom pomóc? Przecież nie można w nieskończoność :vaglogi:,lub napisz jaki błąd ,a Ktoś i tak napisze "jakiś"

Pozdrawiam serdecznie

ps. i z nowu to samo ;(

Błąd był coś z ograniczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...