Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy polift


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zmienić sobie lampy na tył ( aktualnie przedlift ). Lampy mi się średnio podobają i zamierzam je wymienić na polift i znalazłem tutaj fajny nowy zamiennik http://allegro.pl/lampa-tyl-lewa-sedan-audi-a4-b5-1999-2001-nowa-i5120703659.htmlczy normalnie by weszła do autka bez żadnego cięcia itd?i jak wtedy wykręcić i przymocować listę tą dolną pod lampą? i czy żarówki którę aktualnie mam będą pasować do tych, i jaka zabawa jest z wymianą lamp? Jakoś specjalnie lutować na nowo kabelki ? Sorry za takie pytania ale jestem zielony w tym, pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego lampa z aukcji to jest chyba zamiennik i jak wiadomo najlepiej jak byś dał ori a może być używane pełno tego mają na sprzedanie na forum i napewno w lepszej kasie niż ten nowy zamiennik. jesli chodzi o zmianę listwy pod lampą to jak wyjmiesz całą lampę to bez problemu wtedy zdejmiesz tą listwę i z tego co się orientuję to tylne lampy wymieniasz bez żadnych cieć a jesli chodzi o kwestie elektryczne to nie pomoge bo nie wiem czy kostki są takie same czy nie ale obawiam się że bedziesz musiał się zmierzyć z tą elektryką. zapewne na forum gdzieś jest poradnik szczegółowy jak wymienic tylne lampy z przed lifta na polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zmianie na II FL trzeba zamienić kable kierunku i wstecznego, reszta p&p i banalnie prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm jest gdzieś temat jak to zrobić i gdzie do czego podłączyć ? Za słabo szukam chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lewej lampie zamieniasz kable 1 z 3 p ile pamiętam, w prawej odwrotnie, czyli 6 z 4

zobacz jak idą płytki na oprawce i będziesz wszystko wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...