Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta manetka od kierunkowskazów ..


Dvbxtreme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi A4 b5 1,6 2000 rok silnik ARM właśnie dziś pękła mi dźwignia od kierunkowskazów czyli potocznie manetka zauważyłem że od kierunkowskazów i włącznik świateł są zespolone razem czy tak jest>?

Proszę mi powiedzieć czy mogę kupić samą manetkę od kierunkowskazów i wstawić czy razem z włącznikiem świateł?

następne pytanie jak z okablowaniem czy dużo pracy jest z tym bo ja posiadam przełącznik kierunkowskazów z tempomatem ., ?

i chciałbym się dowiedzieć czy ciężko jest ściągnąć kierownice ? bo na poczatku chciałbym ustawić koła na równo zablokować je i odkręcić nakrętkę centrującą.

Prosił bym o fachową odpowiedź pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co do manetki kierunkowskazów musisz kupić wraz z wlacznikem świateł. Co do ściągnięcia kierownicy dwiema srubkami typu torx odkreca się poduszkę następnie jedna śruba kierownicy i po sprawie.

A co chcesz robić z okablowaniem ? Po prostu kupujesz nową manetke i podmieniasz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mati101086
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati dzięki za pomoc a orientujesz się jaki nr oryginału manetki jest w Audii? Bo nie wiem czy oryginał uzywke kupić czy zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer części z ETKI to 4DO 953 413 D do polifta. Nie wiem ile nowa kosztuje ale rynek czesci uzywanych jest ich pelen. Sam mam na zbyciu przedliftowa tempomatem ale w polifcie trzeba by robic modyfikacje eletryki pod manetke z przedlifta wie najlepiej poszukaj poliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego pozdrawiam.

Panowie dziś przyglądałem się pękniętej dzwigni od kierunkowskazów i stwierdziłem że manetka jest sprawna tylko obłamała się dzwignia i wyszła od zabezpieczenia tzn bolca.. mam takie zasadnicze pytanie czy da się kupic samą dzwignie i ją wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...