Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4b6] Niebieski sedan


piietras91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna mam w posiadaniu to cudeńko, szczerze powiem że przed kupnem tego auta byłem sceptycznie nastawiony do marki audi

jednak wystarczyła chwila spędzenia przy tym aucie abym diametralnie zmienił o niej zdanie. Teraz rozumiem dlaczego ta marka jest droższa od pozostałych;)

Wracając do autka:

Rok: 2001(1 rejestracja 2002)

Przebieg: 192tyś. km

Pojemność: 2.0 benzyna

Moc: 131KM

Ilość zaworów: 20

Wyposażenie:

- abs, asr, esp.

- elektryczne szyby przód i tył oraz lustera.

- podgrzewane fotele.
- nawigacja.
- komputer (kolorowy wyświetlacz)
- podgrzewana przednia szyba.
- klimatronik 2x.
- tempomat.
- 8 albo 10 airbag (nie pamiętam ;p)
- sportowa końcówka tłumika.
- centralny zamek.

- domykanie i otwieranie szyb z pilota.
- 18 cali alufelgi.
- chrom pakiet.
- light pakiet.

- skórzana kierownica i gałka zmiany biegów.

- LED'owe podświetlenie rejestracji.

- podłokietnik pasażera.

W planach mam:

- przyciemnienie szyb (dwie boczne od pasażerów i tylna)

- wymiana radia na coś nowszego.

- xenony.

- dopieszczenie lakieru i wnętrza.

- ale najważniejsze jest dla mnie by autko było 100% sprawne technicznie.

No to by było na tyle poniżej umieszczam parę fotek sorry, że z olx ale nie miałem czasu na zrobienie nowych ale niebawem na pewno się to zmieni ;p

Wszelkie rady mile widziane ;)

15pr71s.jpgnbvxts.jpg10dtm3a.jpg21l0eo6.jpgxo2pes.jpg29xx37c.jpg35kvndu.jpgof0d4m.jpg

Edytowane przez piietras91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ładny sedanik plus za silnik mam taki sam bezawaryjności choć przy tym silniku nie bedzie to łatwe :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolorek , koło też spoko , deczko w dól i bedzie ok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ładny sedanik plus za silnik mam taki sam bezawaryjności choć przy tym silniku nie bedzie to łatwe :) pozdro

Kamil możesz rozwinąć wypowiedź z awaryjnością silnika bo ja mało wiem o silnikach audi ale wydawało mi się, że jest to dobra jednostka, tym bardziej, że nie ma turbiny ani prawdopodobnie dwumasy więc te największe koszty odpadają.

ładny kolorek , koło też spoko , deczko w dól i bedzie ok :naughty:

Właśnie się zastanawiam nad tym, nie wiem jak z komfortem jazdy przy niższym zawieszeniu. Obecnie mimo 18 i szerokich kapci napawdę wygodnie się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem myslac o swojej audi chyba mialem jakiegos pecha jak ja kupowalem a mam ja nie caly rok silnik lubi pobierac olej i pobiera po kupnie brala 0,5l na 700km bylem w szoku wymienilem pierscienie bo mi zapiekło na jednym tłoku nie maly koszt z wszystkimi uszczelkami z rozrządem olejem teraz przelece ok 2 tyś i trzeba dolac ok 0,5l niestety ten silnik lubi olej. Zalozyłem gaz staga działa elegancko pali ok 11l przy normalnej jezdzie :) prawie w tym samym czasie wypaliło mi zawór zrobilem głowice na tip top całe bebechy nowe gumki zawory pozniej spalil sie taki przekaznik który jest pod komputerem nr 219 dostepny tylko w serwisie znowu koszta teraz konczy mi sie wariator od zmiennych faz rozrzadu glosno terkocze zamowilem w serwisie koszt z łańcuszkiem prawie 2 tyś masakra przeciez to audi ma 14 lat mam 240 tyś kupilem sprowadzona z niemiec licznik na bank cofany bo troche duzo tych awarji jak na ten przebieg chyba ze dostała porzadnie w dupe u poprzedniego własciciela kupiłem tanio to teraz troche mnie kosztuje ale jeszcze pare tys i doprowadze silnik do perfekcji :banan: .Pozatym fajne autko elastyczne fajnie sie jezdzi latam 2 razy w roku nia na niemcy 750km w jedna mańke prawie caly czas lece 170km/h i zadnego problemu poza tymi wymienionymi wyzej :facepalm: .Wczesniej latałem a4 b5 1,8 125KM 4 lata i tylko olej wymienialem i do przodu miejmy nadzieje ze z twoja bedzie wszystko ok i bedziesz zadowolony pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...