Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak sprawdzic czy jest alarm ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak moge sprawdzic czy jest alarm ?? Jakis kod wyposazenia jest ?? Mam kluczyk - scyzoryk i na nim otwieranie, zamykanie, ale sam niewiem czy jest alarm czy sam centralny :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7AB electronic alarm system with vehicle immobilization device (for RoW)

7AC anti-theft alarm system, electronic with vehicle immobilization device (for Switzerland)

7AD anti-theft alarm system and passenger compartment control

7AE anti-theft protection system for Switzerland, three-way immobilization device and alarm system

7AF anti-theft alarm system and passenger compartment control

7AG electronic alarm system with vehicle immobilization device (for USA)

7AH electronic vehicle immobilization devicewith alarm system, passenger compartmentcontrol and backup horn

7AJ electronic vehicle immobilization devicewith alarm system and backup horn

7AK anti-theft alarm system, passenger compartment control a. towing protection

7AL anti-theft alarm system, passenger compartment control, backup horn and towing protection

7AM electronic vehicle immobilization device with alarm system, passenger compartmentcontrol and backup horn

7AN anti-theft alarm system, backup horn andtowing protection

7AP electronic vehicle immobilization device w/ alarm syst., passenger comp. control,backup horn and all door opening

7AB electronic alarm system with vehicle immobilization device (for RoW)

7AC anti-theft alarm system, electronic with vehicle immobilization device (for Switzerland)

7AD anti-theft alarm system and passenger compartment control

7AE anti-theft protection system for Switzerland, three-way immobilization device and alarm system

7AF anti-theft alarm system and passenger compartment control

7AG electronic alarm system with vehicle immobilization device (for USA)

7AH electronic vehicle immobilization devicewith alarm system, passenger compartmentcontrol and backup horn

7AJ electronic vehicle immobilization devicewith alarm system and backup horn

7AK anti-theft alarm system, passenger compartment control a. towing protection

7AL anti-theft alarm system, passenger compartment control, backup horn and towing protection

7AM electronic vehicle immobilization devicewith alarm system, passenger compartmentcontrol and backup horn

7AN anti-theft alarm system, backup horn andtowing protection

7AP electronic vehicle immobilization devicew/ alarm syst., passenger comp. control,backup horn and all door opening

9V1 anti-theft protection system (burglary and theft alarm) for ROW

9V2 anti-theft alarm system (ATAS) for Switzerland

9V7 electronic vehicle immobilization devicewith anti-theft alarm system

9V8 anti-theft alarm system (ATAS) incl. ultrasonic passenger compartment

Takie opcje znalazłem, może coś dobierzesz :) Nie masz diody w drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję znależć wyłacznik krańcowy pod przednią maską nacisnąć go i zamknąc auto (pilotem). Nastepnie po paru sekundach puscić ten wyłacznik. Jeżeli w aucie jest alarm to bedzie dla niego sygnał o sabotażu przedniej maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak moge sprawdzic czy mam alarm albo immobiliser w mojej A4 b6?Nie chca mi ubezpieczyc autka bez tego:(

Diode w drzwiach mam,miga jak zamkne samochod ale nie wiem jak ten alarm wywolac(jesli jest).A jesli chodzi o immobiliser to wszyscy mi mowia ze jest standardowo instalowany we wszystkich ale jak moge to sprawdzic?Probowalem go odpalic z tego serwisowego,plastikowego kluczyka i mi sie udalo!

Prosze pomozcie mi bo PZU mi nie da spokoju!!! :zly:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak moge sprawdzic czy mam alarm albo immobiliser w mojej A4 b6?Nie chca mi ubezpieczyc autka bez tego:(

Diode w drzwiach mam,miga jak zamkne samochod ale nie wiem jak ten alarm wywolac(jesli jest).A jesli chodzi o immobiliser to wszyscy mi mowia ze jest standardowo instalowany we wszystkich ale jak moge to sprawdzic?Probowalem go odpalic z tego serwisowego,plastikowego kluczyka i mi sie udalo!

Prosze pomozcie mi bo PZU mi nie da spokoju!!! :zly:

POZDRAWIAM

Sprawdz tu:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2765

po kodach dowiesz sie ciekawych rzeczy odnosnie wyposazenia Twojej :a4fan: Poza tym na wyswietlaczu powinienes miec taki kluczyk, z reguly koloru zoltego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz.A powiedz mi gdzie moge te kody znalezc?One sa gdzies wybite na samochodzie?

masz je albo wklejone w dokumentach, albo we wnęce na koło zapasowe.

Proszę przejrzeć forum, było wiele razy opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...