Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] moja srebrna a4:)


boneso

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie nie bawię się w VT, czasami coś porzeźbię a wolę bardziej Corela od Adobe, kiedys robiłem w reklamie na Corelu i tak pozostało. Dzięki, na żywo ciut lepiej wygląda i jeździ, tj. przez 1,5 roku jeszcze mi się nie opatrzyła B7ka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalbym nad kierwonica z multifunkcja bo jest to bardzooo wygodna sprawa - nie wiem jak w b7 jest z ergonomia w b6 jest ...moge powiedziec srednio

Powiem Ci że ta multi kiera jest nawet bardzo ergonomiczna. Po przesiadce na inne auto bedziesz szukał sterowania w kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna furka taka podobna do Vario - techa :mysli: ....RNS_E podstawa jak chcesz audio zmieniac.... do tego felga szyby ciemne a reszte potem bedziesz powoli sobie modzil :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że ta multi kiera jest nawet bardzo ergonomiczna. Po przesiadce na inne auto bedziesz szukał sterowania w kierownicy.

Tak wiem to od vectry juz tak mam , dlatego audi szukalem tylko z taka opcja plus oczywsice reszta extrasow . Dla mnie bez podklokietnika i kiery multi nie da sie jezdzic. Aczkowliek jak juz mowilem w B6 jest taka se ta ergonomia tutaj opel bil na glowe podobnie jak z regulacja lusterek tez mi sie ten joystick nie podoba. W b7 moze byc duzo lepiej nie wiem nie jezdzilem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ergonomia tzn:>? co daje? inwestujac w audio lepiej zrobic to rns-wiadomo lepszy design czy lepiej zakupic jakiegos alpine?

mialem na mysli rozklad przyciskow i latwosc manipulacji nimi . bez odrywania wzroku od drogi . Jednym slowem maja byc pod reka odpowiednio . Jak juz pisalem w B6 srednio mi to lezy mimo ze juz troche jezdze to jednak w oplu bylo lepiej.

Ja bym bral RNS-E nie jestem zwolennikiem nie ori sprzetu do samochodu a szczegolnie radia bo czasem to wyglada jak na swini siodlo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to B6 i B7 mają 99% taki sam środek, jedynie kiery się zmieniły i tapicerki, jak dla mnie ergonomia B7 jest idealna, w AR 155 było tak samo, czuję się w B7 jak w dobrze skorojonym gangu a np. w A6 jak o rozmiar za dużym a w A8 to jak młody wilk hihi, wszyscy patrzą więc i tak zostanę przy A4 i jak bóg da następne będzie B8 Avant, jak zainstaluję Alpinę to wrzucę foty :) na 100% integracji kolorystycznej tj biały i czerwony a ramka pasuje do srebrnych dekorów.

Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że montaż się uda i sterowanie z kierownicy będzie działało, co do FISa to dawno temu wyłączyłem wyświetlanie funkcji radia żeby się przyzwyczaić do nie OEMowego radyjka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zarzuc fotki z dnia i nocy jak sie komponuje wnetrze a kiedy mozna sie spodziewac?

jaka cena wrzucenia do audiczki xenonow lub bi xenonow i czym to sie rozni? co myslicie o zarzuceniu ringow?moze jestem wiesniak ale niekiedy mi sie to podoba i w niektorych autkach. Widzialem na forum post z ringami diodowymi i powiem szczerze ze nawet apetycznie to wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ringi w Audi bleeee!!!. Xenony na ebay z przejściówkami i przetwornicami dostaniesz ale nie wiem za ile, nie przywiązywałem do tego wagi, jak już to bierz BiXenon bo wtedy długie masz też xenowe i efekt zajewisty. Fotki jak da radę to w sobotę wrzucę :) hope so.

Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Rogalotti mi poprawił humor i sprawił, że BRE na rumuńskiej suszarce chodzi teraz tak jak powinien. Parametry w opisie :)

Światła ORI Bi Xenon np. z ebaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztów to PW do Rogalottiego, spalanie średnio 1,0-1,5 litra mniejsze. O ledach szukaj na forum w dziale "stylingu".

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ringi w Audi bleeee!!!. Xenony na ebay z przejściówkami i przetwornicami dostaniesz ale nie wiem za ile, nie przywiązywałem do tego wagi, jak już to bierz BiXenon bo wtedy długie masz też xenowe i efekt zajewisty. Fotki jak da radę to w sobotę wrzucę :) hope so.

Siemka

Hmm bedziesz oslepial ludzi ... takimi lampami . Potrzeba calego systemu awiec do tego co napisales system samoregulacji - bardzo wazna rzecz zeby nie denerwowac nie potrzebnie innych kierwcow + spryskiwacze w zderzaku ... ogolnie montaz ksenonow to duzy wydatek chyba ze chcesz zrobic to po kosztach i psuc atmosfere na drodze . Mnie i napewno nie tylko mnie bardzo denerwuja ksenony nie ori na drodze.Ale decyzja nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...