Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem auto nie chce jechac wiecej niz 140 / 160.. jak by ktoś paliwo / turbo zabierał . błędy na vagu to "00550 - Regulacja poczatku wtrysku 17-10 - Roznica doregulowana - Intermittent" Proszę o analizę logów .http://vaglog.pl/log_209693.html

Opublikowano

Na początek uzupełnij profil jak możesz podmień przepływomierz słabo mierzy wrzuć log gr o bs zobaczymy kąt wtrysku według błedu wynika że jest po za regulacją

Opublikowano

tak jak kolega bs000 druga rubryka powinno byc 49-51

Opublikowano

w ahu śmiało można kąt ustawiać ciut wyżej tak by skoki były do 57 ale nie więcej

masz wgranego czipa, zacznij od wymiany filtra paliwa i przejrzenia całego układu wtryskowego pod katem nieszczelności, do baku czy smok nie przytkany też zajrzeć możesz, przepływka albo jest do wymiany albo po prostu ma czkawkę spowodowaną usterka układu wtryskowego, podmienić na próbę ją możesz

Opublikowano
  • Autor

Mam kolejne logi . Kąt poprawiony został ..

http://vaglog.pl/log_211496.html
http://vaglog.pl/log_211497.html
http://vaglog.pl/log_211523.html
http://vaglog.pl/log_211522.html
http://vaglog.pl/log_211521.html

Proszę o pomoc .. po odcieciu przy 120 czy 140 nie trzeba resetować silnika a w kompie pojawia 00550..

Opublikowano

jaki sens miało na celu robienie kolejnych logów? przecież napisałem co trzeba zrobić na tą chwile

przejrzyj inne tematy i zrób logi jak pisałem w nie jednym temacie bo to co zrobiłeś to stracony czas i paliwo

spr jeszcze czy wtyczka z trzema przewodami wychodząca z pompy nie jest czasem rozpięta

Opublikowano
  • Autor

masz wgranego czipa, zacznij od wymiany filtra paliwa i przejrzenia całego układu wtryskowego pod katem nieszczelności, do baku czy smok nie przytkany też zajrzeć możesz,


Robione w zimie ..


przepływka albo jest do wymiany albo po prostu ma czkawkę spowodowaną usterka układu wtryskowego, podmienić na próbę ją możesz



Jest to konieczne ?? widać to w logach ? bo nie mam 2 auta zeby podmienic a kupowac mi sie nie oplaca .



Opublikowano

zrób komplet logów jak należy to ci powiem co jest konieczne a co nie i co musisz porostu spr bo nie da się na podstawie logów jednoznacznie stwierdzić, tyle jest 1.9, podmiana jest prosta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.