Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

mogles mowic ze chcesz kupic to bym ci moja sprzedal :) ja to tak sobie zmieniam :) a gwarantuje cie ze w lepszym stanie to raczej nie znajdziesz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czego sie dziwicie że pad a- pada jak ma być spot

TTom3k

jak mam cie podpiąć sprawdź sobie złącze diagnostyczne czy nie masz przepięć - już raz uwaliłem interfejs u kolesia

i czy nie masz zamienionych pinów plusowych i minusowych

Haha co ? Ja nie vaguje auta pierwszy raz takze nie stresuj sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ilu nas jutro bedzie..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta spotkamy sie na spocie to zobaczysz w jakim jest stanie autko :) bylem na kupnie b6, ale ze wlasnie dziadziu sprzedawal i bylo tak zadbane ze grzechem by bylo nie wziasc tego wozka :) [br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________

Wiec ilu nas jutro bedzie..? :decayed:

no to ja sie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok - nie tierdze ż ejest skopane, ale jak napisałem wyżej, zawsze jest ładniejsze, hehe

pozostaje jeszcze kwestia ceny, pchniesz zadbane swoje za 16-18 - to już pod nóż.

ah i zapomniałem - wszystkie forku z niemiec są od dziadków - zadbane

ale proponuje mały test -= koszt testu 150 zł - 200 zł maksymalnie

stawiamy dowolną furkę zaniedbaną poplamioną - zamawiamy faceta z odpowiednim sprzętem i w 8 godzin doprowadza auto w środku do takiego stanu że masz wrażenie jakby wyjechało z salonu - odkręci ci kazdy element, wyczyści i złoży z powrotem - nigdzie gdzie popatrzysz nie znajdziesz grama kurzu, syfu, tłuszczu, nic.

tak się robi standardowo sprzedając auto - wygląda własnie jak od starego dziadka, zadbane

często tak - a często tak i nie jest.

prawda o samochodzie wyjdzie po pół roku, po roku.

zapytak czakiego w jakim stanie były moje fotele jak od niego zabrałem, jedna wyjebista plama na plamie, a teraz sa jak nowe - no bo są "zadbane, od dziadka, haha" - ludzie 10 letnie auto nie będzie jak nowe - nogdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja koledzy raczej tez sie pisze na spocik, ale moja b6, niestety b8 bedzie w trasie, czaki bedzie zawiedziony, moze nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta - zgadzam sie z toba :) wiem jak to jest kazdy chwali to co ma, tym bardziej ci co sie chca pozbyc autka :) ja akurat wiem na bank ze autko jest od dziadzia poniewaz osobiscie bylem po ten samochod i w briefie wlasnie figoruje on jako wlasciciel i rocznik ur 1942, dzidziu zaniemogl i sprzedal autko :) sprawdzalem go juz pod kazdym kontem, serwis rowno za 10 -15 tys z ks.ser. bylem z ojcem z a6 w salonie przy okazji goscie sprawdzili i mojego lakier wszedzie ori , i ksiazka autentyczna :) nic dodac nic ujac:)

:) widze ze spocik sie goryb kroi , jak wodeczka bedzie to ja z kierowca chyba przejezdzam :) moze kumpla wyciagne a4 to bedzie nas jeszcze wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, qrna już się cieszyłem że jutro na spocik a tu lipa ogromna .. aku odmówiło posłuszeństwa i to na dobre .. poradźcie bo mam dylemacik, oblatałem tarnów za nowym aku ale lipa straszna, oryginalnie był 80/650 natomiast po sklepach tylko na zamówienie i to 500PLN !! Są 74/640 ale boje się ze może mieć problemy zimą zwłaszcza że nie zanosi sie na garaż, jakie macie po swoich 1,9TDi ?

Dzięki z góry

pozdr

Paweł

edit już namierzone co i jak dzięki czaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany to jutro pijemy ??? ja proponuje wino o wdziecznej nazwie ''amarena'' do nabycia w sieci handlowej ''biedronka'' za całe okragłe 3zł 45gr potaniało ostatnio bo było po 3 zł 50gr :polew: kopie jak fiks heheheheheheheheh :drool: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba, napisalem ci przeciez ! dalem ci linkaz doborem Varty aku i tam jest taki ktory ci napisałem i mniejsze jeszcze, namiar dostales na faceta tam ma napewno w dobrej cenie aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimie jak jest wszstko ok - to pełen loozik - wsiadasz - odpalasz - jedziesz. ja też nie mam garażu i bez najmniejszych problemów - auto nigdy nie odmówiło posłuszeństwa, ale fakt jest taki że ostrej zimy to w tym roku nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...