Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

w koncu bedzie GTA V na PC juz widze 2 x lepsza grafike oraz wiele modyfikacji :decayed:

Grand Theft Auto V Coming this Fall to PlayStation 4, Xbox One and PC | Rockstar Games

stary , z całym szacunkiem ale zapomniałem juz jak wyglada GTAV , przeżarła mi sie :grin: ale miłego ciupania w to starocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w koncu bedzie GTA V na PC juz widze 2 x lepsza grafike oraz wiele modyfikacji :decayed:

Grand Theft Auto V Coming this Fall to PlayStation 4, Xbox One and PC | Rockstar Games

stary , z całym szacunkiem ale zapomniałem juz jak wyglada GTAV , przeżarła mi sie :grin: ale miłego ciupania w to starocie :wink:

Moskal wiem o tym i pisalem w tamtym roku :wink: ze Rockstar chce zgarnac kase dwukrotnie za ta sama gre... tyle ze jest roznica bo PC daje wielkie mozliwosci modzenia gry

Gra nie tylko wyglada 2 - 3x lepiej :whistling: sa rowniez inne dodatki... czegos takiego nie ma i nie bedzie na konsole :wink:

Zobacz na mody dla GTA 4 itp. sa ich tysiace GTA4-Mods.com - Grand Theft Auto 4 car mods, tools, and more!

GTA4-Mods.com - Grand Theft Auto 4 car mods, tools, and more!

przy okazji bawie sie projektami 3D i grywam lub przerabiam :decayed: pewne gry osobiscie... wiec raczej znajde dla niej czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal wiem o tym i pisalem w tamtym roku :wink: ze Rockstar chce zgarnac kase dwukrotnie za ta sama gre... tyle ze jest roznica bo PC daje wielkie mozliwosci modzenia gry

Dla mnie w grze wazna jest fabuła a z tego co wiem , na fabułe modów nie ma :wink:

Poza tym pisałem Ci juz , ze dla mnie grafa nie ma zadnego znaczenia - najwazniejszy jest MIÓD , gra moze sie skladac z pixelozy , jesli bedzie fajna to bede w nią grał. Zobacz takiego Crysis-a , niby grafa (jak na X360) miażdząca a po 30minutach wy***ałem gre do śmieci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz takiego Crysis-a , niby grafa (jak na X360) miażdząca a po 30minutach wy***ałem gre do śmieci :grin:

:grin: kto co lubi :wink: osobiscie od paru lat grywam praktycznie tylko w symulacje :wink: ale lubie rowniez poprawiac gry :decayed: ktore daja takie mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na pleju Gran Turismo po kolei wszystkie części 1,2 na padzie. 3, 4, 5 na kierownicy Logitecha. Można grać w nieskończoność ;)

Czasem ze znajomymi PES 2012

Z gier na pc online to Counter Strike Source (nick Bakman)

małe moje amatorskie fragmovie

Z single to bardzo dobrze wspominam i na psx i na pc serię Resident Evil 1,2,3 (pixeloza, ale za to ten klimat.. sama oprawa dźwiękowa w 2 i 3 przyprawiała o dreszcze). Czwórka też dawała radę ale to już nie to samo.

I wiele innych nie będę się rozpisywać;p

Powiem wam, że zaciekawiliście mnie tym Wolfem chyba się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na pleju Gran Turismo po kolei wszystkie części 1,2 na padzie. 3, 4, 5 na kierownicy Logitecha. Można grać w nieskończoność ;)

Nowego Wolfa wypada przetestowac... gra zdecydowanie ma klimat :kox:

Jak grasz przez kierownice to zapraszam do symulacji bedziesz mial o wiele wieksza frajde z jazdy :wink:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-symulacje-realnej-jazdy-151558/index7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jeśli chodzi tylko o model jazdy to oczywiście po kolei

-Rfactor, Rfactor 2, Rfactor drift mody

-gtr, gtr2

-lfs, lfs2

-troszkę w m3 challenge

Niestety pecet już swoje ma więc ciężko mu z nowymi simami, Rfactor 2 to szczyt ;p

Asseto Corsa jak wyjdzie na PC może być ciężko już z płynnością, szkoda ;(

Edit:

Jeśli lubicie się czasem pobabrać w błotku o to bardzo ciekawy projekt, dzisiaj data premiery.

Grałem w wersję beta. Fizyka w grze na prawdę robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zabieram kierownice od koleszki i będzie czekała na AC ;)

Dzięki za info, do tej pory myślałem, że AC nie będzie na PC wydana tylko zostanie only Xbox

Off: wam też się wyświetla, że mam tylko 1 post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zabieram kierownice od koleszki i będzie czekała na AC ;)

Dzięki za info, do tej pory myślałem, że AC nie będzie na PC wydana tylko zostanie only Xbox

Off: wam też się wyświetla, że mam tylko 1 post?

Assetto Corsa nie jest na konsole i nie wiem czy bedzie w przyszlosci :wink: ten xbox360 to pewnie zmylil Ciebie kontroler czyli pad...

sa uzytkownicy ktorzy nie maja kierownicy wiec podlaczaja pad Microsoft x360 do PC :wink:

i tak graja :wink: kierujac padem... troche sie gryzie :kwasny: moim zdaniem :wink: bo to przeciez symulacja...

ps. masz dalej jeden post bo w pewnych dzialach nie ma punktacji :wink: musisz wybierac bardziej " techniczne " tematy jak chcesz zapunktowac :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa kurcze ale zaćmienie pomyliła mi się Asseto Corsa z Forza Motorsport hahah. FAIL

Asseto Corsa mam w torrentach już i stoi na 70% od kilku tygodni;p

ps: dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik małe pytanie auto tez tak wyyebales jak kompa bo mi nie styklo many na obie zabawki i komp kuleje grafa a auto rocznikiem.

Tapatalk Pro Sony Xperia Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy w auto tez tyle kasy pchasz co w kompa. Czy komp ważniejszy?

Tapatalk Sony Xperia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje swoja OOOO juz prawie 7 lat :kox: wiec swoje juz wladowalem :decayed: choc mam pare dodatkowych elementow, ktore sobie czekaja... jak przyjdzie ochota na zmiany :wink:

Czarna nigdy mnie nie zawiodla i zostanie w rodzinie na amen... kobieta bedzie smigac :decayed:

Jak przyjdzie ochota na cos wiekszego to bedzie kolejne OOOO w rodzinie :wink: komp to juz inne hobby i jak sam wiesz dosc czasto sie zmienia podzespoly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta beta Battlefield jakąś taka bez klimatu.

Trochę sobie pociaplem i wolę wojenne klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jeszcze nie skonczylem singla BAT4 :decayed: przez te symulacje...

wczoraj zabralem sie za BMW Z4 gt3 dla Assetto Corsa

... juz prawie gotowa

112_acs_2014_06_16_07_08_32_25.jpg

899_acs_2014_06_16_07_00_38_34.jpg

405_acs_2014_06_16_06_57_30_16.jpg

254_acs_2014_06_16_07_14_33_27.jpg

od kilku miesiecy... wiecej czasu poswiecam na modelowanie, poprawianie, malowanie niz na jazde :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu odgrzewałem Starego dobrego Half Life 2 fajne było powrócić do tej samej gry jak 10 lat temu, naprawdę polecam

i przy okazji HL2 Episode 1 zaliczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...