Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś tam wypuszczą,bo z moimi gratami ta gra w FullHD wymaksowana jest nie grywalna,dopiero trzeba zjechać z SSAA na 2x to jeszcze ujdzie.

// Wysłane z L625 \\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez tak mam ale ustawieniami SweetFX podkrecam jeszcze obraz bez tak wielkiej utraty FPS jak przy 4 x SSAA

4 x SSAA ciagnie tyle FPSow :decayed: ze raczej bedzie opti :wink: bo skok SSAA z 0.5 - 2 - 4 jest szalony 80 -90 % :lol:

Edytowane przez Remik-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z d*py : Nie ma ktos z was na sprzedanie PS2 najlepiej przerobionej ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kupiłem od ziomeczka battlefield 3 na xboxa i niestety nie mogę w sieci grać bo kod był już wykorzystany :/ nie mam konta gold bo gram raz na pół roku ale małoletni kuzyni czasem wpadaja i siostrzeńcy i chcą pomłócić w sieci :( czy mogę a jak tak to gdzie dokupić nowy kod do rozgrywki w sieci ?

Edytowane przez kiciafirerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć wykupiony Xbox Live i musisz kupić przepustkę sieciową (kod) do BF3.

//Wysłane z Lumia 625\\

Wykupiony...jestem zarejestrowany ale za nic nie płaciłem :( szkoda mi kasy jak Ja raz na ruski rok gram :( a w GTA V mogłem grać po sieci czy w tekenna 6 . A gdzie się kod/przepustkę kupuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z d*py : Nie ma ktos z was na sprzedanie PS2 najlepiej przerobionej ??? :)

miałbym bo mi leży ale kłopot z tym że jestem za granicą

chłopaki jest tu ktoś kto naparza w gta5 online na xbox 360??szukam kogoś z kim można by było pograć bo co niektórzy teraz na online tylko by sie z innymi trzaskali a do zrobienia jakiejs misji zusamen do kupy to żadnego

Edytowane przez laki83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , podpiąłem Ps2 pod tv 24" HDready i pipa , jest taka pikseloza że głowa mała. cos trzeba dokupić , pomieszac w ustawieniach tv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,o co chodzi z wersja cyfrowa gry,bezpieczne to jest,warto brać?

http://allegro.pl/fifa-15-2015-ps4-polska-wersja-psn-pss-i4668905888.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostajesz tylko kod do gry ktory wklepujesz w psn i sciagasz pelna wersje na dysk. Jesli nie zalezy Ci na pudelku i masz miejsca na dysku to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki quasi-legal.

Kupujesz "gre" z tej aukcji - dostajesz namiar na konto, z ktorego sciagasz gre, przypisujesz swoja konsole jako dodatkowa. To dziala, ale jak bedziesz chcial kupic inna gre w ten sposob (dostaniesz wtedy dane do innego konta zeby pobrac) to wczesniejsze zakupy przestana dzialac.

Najlepiej ten manewr zrobic z dobrym kumplem, z ktorym mozna kupic razem rozne gry w przyszlosci. Jeden robi zakupy, drugi ustawia jego konsole jako domyslna na swojej i dzielicie koszt zakupow na dwóch. Wychodzi to samo, bo FIFA15 w wersji cyfrowej kosztuje 289PLN.


Oczywiscie dotyczy to rowniez DLC, preorderow itd. Ja ostatnio w ten sposob kupilem DriveClub za 85 zeta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to nie jest tak że wpisujesz kod w PSN i ściągam grę na swoje konto tak jak to ma miejsce na Steam bądź Origin?

// Lumia 625 \\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,no właśnie tak myślałem,ze na takiej zasadzie to sie odbywa,dzięki

Jeszcze jedno pytanie,czy w FIFE15 mając PS4 mogę w sieci grać z kimś kto ma PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Kunos zrobil mega niespodzianke uzytkownikom symulacji Assetto Corsa :kox:

Jest juz wersja 1.0 :) wczoraj zrobilem update i testowalem... cos pieknego :kox: fizyka oraz jeszcze lepszy force feedback :)

http://www.virtualr.net/assetto-corsa-1-0-rc-released

Jak ktos ma odp. kierownice to zdecydowanie powinien miec ta symulacje !!! choc mozna rowniez korzystac z pada :wink: ale to co innego...

AC jest wylacznie na PC ale za miesiac wyjdzie Project Cars , ktory rowniez bedzie dostepny na konsole.

http://www.virtualr.net/project-cars-game-director-interview

Swietnie sie sklada bo wlasnie wymienilem karte graficzna :)

.

Edytowane przez Remik-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...