Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

49,99 :naughty: taniej o 10zł :kox: Paczka Marlboro :naughty: - złoty biznes :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

49,99 :naughty: taniej o 10zł :kox: Paczka Marlboro :naughty: - złoty biznes :polew:

tak, tylko ja zagram jutro, Ty za 3 dni :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

49,99 :naughty: taniej o 10zł :kox: Paczka Marlboro :naughty: - złoty biznes :polew:

tak, tylko ja zagram jutro, Ty za 3 dni :polew: :polew: :polew:

Odszczekasz to jak Ci się skończą fajki, pomyślisz wtedy, kur* szkoda, że nie ma tutaj Nosfera, on ostatnio nieźle przyoszczędził i pewnie ma.. ;( :polew:

A da się w Fear`a jakąs co-operację zagrać ?

Grzesiu masz już TEKKENA ? :naughty:

Opublikowano

Grzesiu masz już TEKKENA ? :naughty:

cały weekend nie logowałem się na forum, czy to wystarczy za odpowiedź :decayed: :decayed:

a z tymi fajkami to prawie Ci się udało, prawie bo ja nie palę :polew: :polew:

Opublikowano

Grzesiu masz już TEKKENA ? :naughty:

cały weekend nie logowałem się na forum, czy to wystarczy za odpowiedź :decayed: :decayed:

a z tymi fajkami to prawie Ci się udało, prawie bo ja nie palę :polew: :polew:

Odszczekasz to jak zaczniesz.. :cool1::decayed:

_________________________________________________

Jak wrażenie ?

Opublikowano

Wszystko jest jak najbardziej ok, poza dwowa kwestiami,

- raz :nie ma opcji treningu do przejścia (komp zadaje kombinację, Ty robisz i przechodzisz dalej) wszystko trzeba ręcznie włączać a to jest upierdliwe

- dwa : chyba najgorsze w całej grze to final stage, zrobili jakiegoś mega durnego stwora, który sytrzela, pluje, czaruje itp.

przejście go jest b.trudne i nie ma to za wiele wspólnego z tekkenem, wygląda jak monster z gier typu eksterminator itp.

nierealne i nierzyczywiste, głupota.....

Opublikowano

Ale generalnie, po 5-tce jest plus ?

Czy nie spełnia oczekiwań ? :mysli:

- no i czy jest multiplayer ? :naughty: Bo tak, to pewnie się spotkamy na arenie turnieju żelaznej pięści :D

Opublikowano

lepiej niż 5 dużo lepiej, w sieci się spotkamy :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

LOL, nawet nie wiedzialem, ze tekken 6 jest tez na X360.

Opublikowano

no możemy w trójkę jakiś turniej zorganizować :kox:

Opublikowano

LOL, nawet nie wiedzialem, ze tekken 6 jest tez na X360.

jasne ze jest jako pierwsza 6 czesc na x360[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 18:45_________________________________________________i nawet oki najlepszy oczywiscie mul;tiplayer ale jakos lepiej sie mi gralo na playu nie wiem czemu przyzwyczailem sie do pada czy co:/

Opublikowano
  • Autor

Nie... ja nie jestem fanem tekkena :)

Opublikowano

a ja tak bo twierdze ze najlepsze gry w jakie gralem to akurat tekken final i gt

Opublikowano
  • Autor

Assasin's Creed jest piekny, ma klimat, ale nuuuuudny ;(

Czekam na II-jkę ;)

Opublikowano

Co do RE5 na Co-opie (na jednej konsoli) to jest jakiś lipny, zamiast zwykłego Splitscreena zrobić to gra się na jakiś 2 małych kwadracikach, na których gó*no widać. Dlatego zakupiłem GOWa 1 bo dwójke przeszedłem już dwa razy z laską :decayed:

Opublikowano

Co do RE5 na Co-opie (na jednej konsoli) to jest jakiś lipny, zamiast zwykłego Splitscreena zrobić to gra się na jakiś 2 małych kwadracikach, na których gó*no widać. Dlatego zakupiłem GOWa 1 bo dwójke przeszedłem już dwa razy z laską :decayed:

E. My tam cioramy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tez przyznaje, ze widok Co-op w RE5 jest dziwny... w GOW jest znacznie lepszy.

Opublikowano

Wczoraj przez przypadek wygrałem aukcje z COD 4 :kox: kiedy jakas ustawka na SZCZELANINE :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to na czasie bedzie MW2, a nie MW1 :naughty:

Zrobilem juz preorder :kox:

Opublikowano

Wiem ale 1 też warto mieć, MW2 też będę brał napewno, fajnie bo w mw2 będzie w którymś trybie rozgrywki widok jak w GOWie :good:

Póki co muszę skończyć GOWa 1.

EDIT:

Gdzie robiłes preordera ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.