Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja mam akurat w wawie kolo domu fajny sklepik... minuta jazdy samochodem :wink4:

Na allegro sa oferty preorderow.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam akurat w wawie kolo domu fajny sklepik... minuta jazdy samochodem :wink4:

Na allegro sa oferty preorderow.

Dzisiaj do mnie napisali z Empiku, że moje zamówienie nie zostanie zrealizowane, z powodu braków magazynowych.. No ciekawe k**wa, bo w poniedziałek było. Ktoś dostał moją płytę.

Opublikowano

Ja zamówie raczej w VOBISie mój brat tam pracuje, i z tego co patrzyliśmy gra ma kosztować 205 złoty, więc tyle co na allegro z przesyłką :good:

Opublikowano

a ja wczoraj dostałem taką oto przesyłke :decayed:

zdjcie041s.jpg

Opublikowano
  • Autor

PIRATOW NIE TOLERUJEMY :tongue4:

Opublikowano

A później mówi.. Ej ale ten GoW 2 lipny :thumbdown: :thumbdown: Zero filmików, brak renderów, w ogóle jakoś dziwnie gadają po chinsku czy cos.. Napisy hiszpańskie. :D

Opublikowano
  • Autor

Taaa... mi tez mowil...

"Odpalam Prince of Persia", a tam faktycznie pustynia... araby... fajny klimacik... tylko nie wiedzialem, ze w tej grze bzykaja sie pod palma i trwa to poltorej godziny".

Opublikowano
:D
Opublikowano

Piratom mówimy NIE!

Przerabiając Xa traci się odrazu 50% przyjemności jaką jest gra po sieci...

Opublikowano

juz robią tak ze XBOX live nie wykrywa :) takiej modyfikacji :)

Opublikowano

Próbowałeś może tego ? Ciekawe Ciekawe, ale naczytałem się tyle na temat awaryjności Xów, że raczej nie będę próbował, żeby nie stracić gwarancji.

Opublikowano
  • Autor

Generalnie przerobienie jest kuszace, bo wydaje kupe chajsu na gry w skali roku... ale... nie ma to jak przyjemnosc kupna oryginalnej gry w pudeleczku, z ksiazeczka... albo z mapa liberty city [gta] :kox:

Opublikowano

Próbowałeś może tego ? Ciekawe Ciekawe, ale naczytałem się tyle na temat awaryjności Xów, że raczej nie będę próbował, żeby nie stracić gwarancji.

OT:

Ale dałeś do pieca z tym zdjęciem z "mamoną" :polew:

www.thelab.pl :kox: :kox:

Opublikowano

ale... nie ma to jak przyjemnosc kupna oryginalnej gry w pudeleczku, z ksiazeczka... :kox:

Popieram w 100%

Nosfer:

Chodzi bardziej o firme bluzy która mam na sobie, nie o same siano,i zdjecie typu Nasz-Klasa :cool1: ( ale fakt jak ktoś nie zna intencji, to wygląda raczej głupio)

Tamte foty i strona ( w rozsypce ) i tak idzie do wywalenia bo zmieniłem umiejscowienie sklepu, i nowa strona jest w budowie :kox:

Opublikowano

A później mówi.. Ej ale ten GoW 2 lipny :thumbdown: :thumbdown: Zero filmików, brak renderów, w ogóle jakoś dziwnie gadają po chinsku czy cos.. Napisy hiszpańskie. :D

Taaa , tak to jest w tych pornosach które ściągasz z neta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gry są kopiowane od A do Z :wink4: , podjedziesz kiedyś do mnie to Ci puszcze pare nowości które zobaczyłbyś do tego czasu tylko na YouTube :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

juz robią tak ze XBOX live nie wykrywa :) takiej modyfikacji :)

robią robią :tongue4:

że raczej nie będę próbował, żeby nie stracić gwarancji.

nie tracisz gwarancji przy przeróbce :wink4:

przyjemnosc kupna oryginalnej gry w pudeleczku, z ksiazeczka... albo z mapa liberty city [gta] :kox:

Taaa ,zwłaszcza że ta przyjemność kosztuje przy nowej grze 230 pln , a za tą kwote mam 15 gier :naughty:

forza 3 juz do mnie leci , kosztowała 15pln :wink4:

Ciekawe Ciekawe, ale naczytałem się tyle na temat awaryjności Xów

pierwsze x-y były awaryjne , teraz nie ma z tym większego problemu

Opublikowano
  • Autor

I nowe X'y potrafia byc awaryjne. Mojemu szefowi polecial wlasnie dysk w elajcie.

btw, jakim cudem nie tracisz gwarancji przy przerobce? przeciez to ingerencja w soft :gwizdanie: skad takie rewelacje?

Opublikowano

btw, jakim cudem nie tracisz gwarancji przy przerobce? przeciez to ingerencja w soft :gwizdanie: skad takie rewelacje?

jak ci padnie , oddajesz gościowi i wgrywa ori soft :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dopoki goscia nie zwinie Policja :decayed: :decayed: :decayed:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7201198,Kolejne_zatrzymania_za_przerabianie_konsol___tym_razem.html

Poza tym - ciekawe, czy nie sprawdzaja, czy byla ingerencja w soft :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie milion osób ma przerobione konsole, nawet pykają po sieci. Jak ja bym przerobił, to znając życie w ten sam dzien łapią kolesia który mi przerobił a na następny dzien konsola pada :polew:

Opublikowano

Pewnie milion osób ma przerobione konsole, nawet pykają po sieci.

dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.