Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows 8.1 za grosze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie na jakiej zasadzie to działa:

http://allegro.pl/windows-8-1-pro-pewniak-najtniej-i5188452607.html

w zwykłym sklepie windows kosztuje koło 400zł. Na allegro jest pełno takich aukcji w podobnych cenach. Gdzie jest haczyk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak jest klucz to ściągam windowsa i mam wszystko niby legalnie??(po dokonaniu płatności dostajesz klucz oraz link do ściągnięcia windowsa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są to klucze z systemów akademickich DreamSpark (MSDNAA), czyli są legalne dla studentów, którzy na uczelni je mają za darmo. Zresztą, sam klucz nie jest chyba gwarancją oryginalnego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam klucz z MSDNAA, ale nie jestem już studentem, a potrzebuje przeinstalować system. Z tego co wiem to mój obecny klucz już się nie nada bo nie aktywuje mi systemu. Jak byłem jeszcze na uczelni to pytałem jak to z tymi kluczami jest i powiedziano mi, że system jest w pełni legalny nawet po skończeniu studiów, ale nie mam możliwości ponownej jego aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Ja miałem z MSDNAA klucz na W7. Działałem na nim ze dwa lata i padł mi laptop, więc wrzuciłem sobie na nowym W8.1, a W7 wrzuciłem na innego laptopa. Obie Windy działają i są aktywowane od kilku lat :)

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klucze z allegro to często czysty przekręt, czasami w klika dni od aktywacji są blokowane przez Microsoft i po konsultacji z infolinią wychodzi, że są to kradzione klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ten klucz nie jest gwarancją legalności, to to samo jakbyś sobie piracką wersje aktywował.

W necie jest sporo tematów o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z MSDNAA mam też windows 7 oraz windowsa XP. Windowsa XP aktywowałem już kilka razy i było OK, a windows 7 aktywowałem 3 razy, a za czwartym razem mi się już nie udało i musiałem udać się po nowy klucz na uczelnię (na szczęście byłem jeszcze studentem). Jak brałam klucz do Windows 8.1 to mi powiedzieli, że można go aktywować tylko raz tym samym kluczem. Nie chciał bym tego sprawdzać i się tego przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie macie swoich kont na DreamSpark?? My dostalismy dostęp i w sumie mam go po dzisiejszy dzień. Pobrana 7 i 8. Teraz jest, że każdy system można 1 raz pobrać w każdej wersji bitowej. Jak nie mogłem aktywować to trzeba było zadzwonić na microsoft i zrobić to przez telefon. Dwa razy tak miałem instalując 7 i za każdym razem poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie macie swoich kont na DreamSpark?? My dostalismy dostęp i w sumie mam go po dzisiejszy dzień. Pobrana 7 i 8. Teraz jest, że każdy system można 1 raz pobrać w każdej wersji bitowej. Jak nie mogłem aktywować to trzeba było zadzwonić na microsoft i zrobić to przez telefon. Dwa razy tak miałem instalując 7 i za każdym razem poszło.

Po zakończeniu szkoły konto na DreamSpark przestało mi działać - błąd przy logowaniu. Czyli po prostu zostało skasowane :(

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zobaczę jutro.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po zakończeniu szkoły konto na DreamSpark przestało mi działać - błąd przy logowaniu. Czyli po prostu zostało skasowane

Admin w szkole musiałby Ci przedłużyć, jakbyś był studentem, a tak konto straciło ważność. Mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... zależy co dla kogo oznacza full legal...

Mam różne systemy... Seven który kupowałem na fakturę, Seveny które miałem już z laptopem oraz również Seven uczelniany

Możesz spróbować ten klucz kupić... powinno śmigać, spróbowałbym też go odpalić na 7 Professional.

Jak mam konto MSDN Student to mam jeden klucz do wszystkich systemów Microsoft.

Idąc tropem... klucz MDSN Microsoft mam jeden do wszystkich systemów i mogę mieć poinstalowane na kilku komputerach.

Więc jednym kluczem można mieć ori system na wszystkich komputerach.

nitroo, kiedy już nie będę już studentem to mój system się jakoś "zblokuje" czy będzie działał ? Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nitroo, kiedy już nie będę już studentem to mój system się jakoś "zblokuje" czy będzie działał ?

Będzie nadal działał bez problemu. Ta data ważności systemu na dwa lata to pic na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...