Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa?


tasiorinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obiawy:

Czasem po odpaleniu auto sie dusi obroty spadaja prawie gaśnie podgazuje i jest ok, czasem sam sie dzwignie po chwili czasem zgasnie. generalnie jak tak sie dzieje to wciskam gaz i auto odpala zawsze.

Zauwazyłem tez ,że jak stoje np z górki przodem do dołu to też często jest taki problem.Czy to zdecydowanie pomopa paliwa? Czy sa inne opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil jakie auto benzin gaz ? jaki silnik bo z wróżby to mogę tylko pow że albo pompka albo filtr albo świeczki tez możesz mieć popalone


Dodatkowo podepnij pod Vaga może coś ci pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil jakie auto benzin gaz ? jaki silnik bo z wróżby to mogę tylko pow że albo pompka albo filtr albo świeczki tez możesz mieć popalone

Dodatkowo podepnij pod Vaga może coś ci pokaże

Swiece kable wymienione. Przebieg to 368tys

czy pompa znaczaco wplywa na moc auta ? Tak z ciekawosci pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa daje stałe ciśnienie (nie pamiętam ile jest w AUDI ale to bodajże 3,5 bara) i jeżeli pompa nie daje takiego ciśnienia może wystąpić problem z obiegiem PB co ma wpływ na moc. Więc jeżeli pompa będzie miała dużo mniej niż 3.5 bara to wtedy to poczujesz :) Widzę że LPG nie masz, musisz sprawdzić regulator ciśnienia PB na listwie :) Najprościej to podjedź niech Ci ciśnienie PB zmierzą wtedy będzie wiadomo więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...