Skocz do zawartości
IGNOROWANY

17" (ET45 7,5 x 17 ) z c6 do mojej b5?


paw_eu_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam okazje kupic ladne felgi za dobre pieniadze tylko nie mam pojecia czy beda pasowaly do mojego auta (b5 z 1999r 2,4b zawias sporo nizej od serii, wrzucone jakies czerwone springi ale za duzo o nich nie wiem), a felgi to ori piecioramiennie 17' z a6 c6 ET45 7,5 x 17. Ewentualnie jakie dystanse, pierscienie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie to zależy od tego jaki otwór centrujący mają felgi które chcesz kupić. Strzelam, że 66.5.więc będzie potrzebna redukcja na 57.1. W A4 B5 minimalnymi dystansami z kołnierzem są 13mm przód i 17mm tył. Jakie opony chcesz na to zakładać? Po szerokości felgi wnioskuje, że maks 205-215?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felgi 8j ET48 i po założeniu dystansów 13 i 17mm jest na styk. U Ciebie powinno być tak samo, niby masz ET45 więc felga wystaje 3mm bardziej ale za to jest 3mm na stronę węższa od mojej bo 7.5j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kupie przymierze jak nie podejda to sprzedam, za te pieniadze problemu nie bedzie dzieki Slawek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strzelam, że 66.5.więc będzie potrzebna redukcja na 57.1. W A4 B5 minimalnymi dystansami z kołnierzem są 13mm przód i 17mm tył.

a czy to nie jest tak że w momencie kiedy felga ma większy otwór centrujący to grubość dystansu z pierścieniem dowolna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans musisz dopasować żeby koła ci nie tarły o nadkola albo za daleko nie wystawały. czytaj jak pisał mesiah 13mm i 17mm wtedy będzie na równo z nadkolem.otwór centrujący musisz zmienić na 57.1 bo taki ma właśnie twoja audi-otwór centrujący nie ma nic do dystansu chodzi o to żeby felaga się równo osadziła

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek ma racje. Jeśli faktycznie te felgi to 66.5 (do tej pory nikt tego nie potwierdził) to nie trzeba sie ograniczać do 13 i 17mm. Ostatnio pisałem w tej sprawie do dystomu i faktycznie ale w Twoim przypadku można brać te standardowe i będzie ok. Chyba, że nie chcesz ryzykować to np zamów na przód 10-11 a na tył 15-17 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy nie jest w stanie podac mi srednicy otworu, chodzi o felgi jak te

http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-oryginalne-vw-5x112-7-5jx17-h2-et45-CID5-ID9a8x3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...