Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Końcówki wydechu Do AFN-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemanko. Mam do Was zapytanie

Widziałem, że coś tam było gadane, że pół forum jeździ na takich końcówkach wydechu:



WYMIARY TOWARU:

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA 155mm

SZEROKOŚĆ KOŃCÓWKI 82mm

WYSOKOŚĆ KOŃCÓWKI 68mm

ŚREDNICA WEWNĘTRZNA OTWORU MOCUJĄCEGO 60mm - Z ZASTOSOWANIEM ŚRUB MOCUJĄCYCH ŚREDNICA 23 / 50mm


Ja sobie zapodałem 2 końcówki z tajnego supermarketu :D



I takie pytanko. Czy mi to podejdzie do mojego AFN-a ? Czy są one za szerokie? Bo jak nie da rady, to po prostu zwrócę. Sorki za zawracanie gitary. Dzięki.

Opublikowano

A przypadkiem nie wolałbyś ich wspawać ?

Opublikowano

sruby mocujace + spawanie imo najlepsza metoda

Opublikowano

wejdą bez problemu tylko musisz podciąć stare rurki i przyspawać te nowe końcówki bo inaczej jak je tylko przykręcisz to Ci po 5km odpadną :)

Opublikowano

Końcówki najlepiej wypolerować i będą ładnie wyglądały :)

Opublikowano

ja zamontowałem z awx wypasione :decayed: koncówy ze 130 konnej a6 c5 lift i bardzo ładnie sie prezentują...stare odcięte i nówki wspawane elegancko migomatem...;] :naughty:

Opublikowano

ja zamontowałem z awx wypasione :decayed: koncówy ze 130 konnej a6 c5 lift i bardzo ładnie sie prezentują...stare odcięte i nówki wspawane elegancko migomatem...;] :naughty:

Pokaż fotę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W końcu w swoim AFN-ie wymieniłem końcówki jednak po drodze napotkałem problem...

Zakupiłem takie, na których podobno jeździ pół forum :

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5150632665.html

Problem wyszedł przy próbie spawania. Okazało się, że owe końcówki są za szerokie ( 8,5 cm ) i po prostu nie da rady się ich upchnąć w miarę rzetelnie bez ogromnej rzeźby. Trochę się wkurzyłem, gdyż nagle kasa w piach poszła.

Poszukałem końcówek na własną rękę na allegro i trafiłem na taki oto zestawik :

http://allegro.pl/koncowki-owalne-75mm-x-65mm-buzzer-audi-skoda-vw-i5199902621.html

Bez problemowo udało się je wspawać i efekt jest całkiem fajny.

Fotkę postaram się jeszcze dziś wrzucić to zobaczycie efekt ;)

Opublikowano

W końcu w swoim AFN-ie wymieniłem końcówki jednak po drodze napotkałem problem...

Zakupiłem takie, na których podobno jeździ pół forum :

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5150632665.html

Problem wyszedł przy próbie spawania. Okazało się, że owe końcówki są za szerokie ( 8,5 cm ) i po prostu nie da rady się ich upchnąć w miarę rzetelnie bez ogromnej rzeźby. Trochę się wkurzyłem, gdyż nagle kasa w piach poszła.

Poszukałem końcówek na własną rękę na allegro i trafiłem na taki oto zestawik :

http://allegro.pl/koncowki-owalne-75mm-x-65mm-buzzer-audi-skoda-vw-i5199902621.html

Bez problemowo udało się je wspawać i efekt jest całkiem fajny.

Fotkę postaram się jeszcze dziś wrzucić to zobaczycie efekt ;)

Czekam na foto, bo sam dzisiaj byłem w sklepie na przymiarkach i o średnicy 73 nie dało się wepchnąć 2 końcówek.. WM Sport czy coś takiego to było.. Muszę jeszcze uciąć wydech na prosto..

Ja się zastanawiam nad tymi:

http://allegro.pl/promocja-koncowki-ozdobne-okragle-buzzer-i5257966461.html

PS. Jaką masz średnice wydechu?

Edytowane przez sk8rudex

Opublikowano

Ja też mam Buzzery ;)

Sorki za brudne auto :P

Oto fotki :

2dajcs6.jpg

240wuv6.jpg

io2ko6.jpg

Edytowane przez Path

Opublikowano

Super! Jestem w szoku, że się zmieściły.. ja u siebie przykładałem 73 średnicę i nie chciały wejść.. Montowałeś tylko na tej śrubie, czy spawałeś kawałek?

Opublikowano

73 nie chciały wejść ?? O kurde, no to dziwne. Ja z początku próbowałem 85 wsadzić, ale nie dało rady, a te są 75.

Ładnie przyspawane a śrubki też dokręcone dla zasady :D 40 zł za spawanie dałem i jest elegancko :)

Co do średnicy wydechu to chyba mam 63, ale nie jestem pewien.

Opublikowano

Kurdę, nie wiem czy ryzykować i brać te co ty.. Fajnie wyglądają.. :) Przytnę w sobotę końcówki i przemierzę to na sucho jeszcze.. Końcówki Ci się nie stykają?

Opublikowano

Jest między nimi niewielka odległość, ale się nie stykają :) Na zdjęciu możesz przyuważyć, że są dospawane od lewej strony ( tak jak się na nie patrzy ) więc poszły w prawo trochę.

Wynikło z tego, że nie dotykają tej plastikowej dokładki zderzaka.

Ogólnie możesz zaryzykować - jak coś to masz czas na zwrot chyba 7 dni ;)

Ja miałem ten sam dylemat co Ty. Bałem się, że też nie będą pasowały, ale jednak podeszły. Wygląda to teraz super i nie żałuję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.