Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica od Q3


omario

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że to też zależy od rocznika i kiery i poduchy a Ci co sprzedają na allegro czy olx to się gó*o znają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia kierownic dzis przyszla , nie wiem czy pasuje bo w pracy jestem , mam nadzieje ze tym razem bedzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno przeszedłem modzika z kierą. Mam obecie w b6 u siebie z a4 b8 polift. nie milem tempomatu ae przy okazji jest, uzylem: moduł z b7 z koncówka Q, tasme lulti z b7, wiazke z b7 i dodatkowo inna. Wyglada tak:

http://postimg.org/image/nlwbvf1k7/


a co do lącznika poduszki tej zółtej kostki to zapomnialem ja kupic i dało sie wyrezac ta co była skalpelem odpowiednio obrobic i weszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wyrażać też tak zrobiłem na chwilę ale później pomyślałem że to jednak poduszka i przełożyłem piny do takiej jaka powinna być

Czy wszystkie przyciski MF Ci działają prawidłowo ?

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wtyczke to mialem z nia troche roboty bo nie chcialem jej zniszczyc, a poza tym to wszystko poszlo gladko :0a co do przyciskow to czy jest tak ze tylko glosnosc i zmiana stacji/piosenki jest obsugiwana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa głośność, przewijanie piosenek, stacji, u mnie dziala tez funkcja mówienia, wybierania głosowego ale nie mam mikrofonu, przycisk mode jak wcisne to na fisie wyswietla mi sie no funkcjon, nie działa przycisk navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala u Ciebie funkcja mowienia?

czy to zalezy od zakodowania MK???

bo jest tam kilka opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dokonca wiem ale zakodowane mam ze moim zdaniem dziala ale nie mam mikrofonu. Lektor sie normalnie pyta co chce powiedziec a nie majac mikrofonu pyta sie ponownie i rzuca przykładami jak mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak to tam u Ciebie wyszlo:)

w sumie to nic nie wyszlo :/

zakodowalem z sterowaniem glosem ale bez zmian.

jedyne co to dwa bledy wlasnie dotyczace ze nie ma komunikacji z tymi funkcjami...

wiesz moze jaki masz modul ??? ja mam z literka Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...