Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek02

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek02

  1. Witajcie, ja z kolei mam pytanie dot. lamp w Q5 FY z 2022r. tez USA, mianowicie auto w wyposażeniu ma taka oto adnotację: S0D E SNR Matrix-Funktionalität im Scheinwerfer deaktiviert (PL: funkcja matrix wyłączona w reflektorze) i tu moje pytanie: czy da się w jakikolwiek sposób włączyć te funkcję? spryskiwacze przednich lamp w zderzaku są zainstalowane i w moim rozumowaniu wychodzi na to, że wszystko jest jakby przygotowane pod funkcje matrix. Proszę o odpowiedź fachowców. dzięki
  2. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, powie mi ktoś może czy zaciski ori z b6 tj. 288 przód i 255 tył pasuja do passata b5 fl o tym samym silniku AVF? Ew. czy do Passka pasuja zaciski 320 z a4 b7?
  3. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć wszystkim, potrafi ktoś załatwić nowa poprawioną pokrywę zaworów do AFV z ASO? W dobrej cenie
  4. Maciek02 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie klapa tylna i pas tylni jest taki sam w przed i po lifcie?
  5. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzie zrobię dobra hydrografike dekorów w carbon? Przy okazji szukam też daszku, słonecznika s line homelink wersje europa
  6. juz się dowiedziałem że sa to podjeby. Wyglądały igła a koszt 400€
  7. Panowie, były oryginalne felgi ROTORY o parametrach: 8,0 x 18 et 25???
  8. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuję kupić wahacze do 1bV te dolne przednie banany, komplet. Gdzie kupić z pewnej reki? może sprzedaje ktoś coś dobrego na forum. Potrzebne na już.
  9. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak z b6 2.5tdi do b6 1.9tdi. Wszystko P&P?
  10. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, tak na szybko chciałem zapytać czy zestaw quattro z 2.5tdi 180ps manual podejdzie do 1.9tdi ???
  11. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanko bym miał nt zamienników osłon do tarcz hamulcowych z s4 b6 345mm, opłaca się kupować zamiennik bo jednak jest duzo tańszy a to tylko kawałek blachy. Jak już to z jakiej firmy i czy pasuje rozstaw śrub jak w ori osłonie.
  12. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, powie mi ktoś jaki dokładnie jest nr poduszki pod manualną skrzynie biegów w AVF, a dokłanie jaka końcówka jest po numerze i ile mniej więcej kosztuje nowa w ASO? 8E0 399 105..? z góry dzięki
  13. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, chciałbym zmienić kilka elementów zawieszenia i szukam kogoś kto jest w temacie. Obecnie siedzi seria od nowości 1BV. Co polecacie za amorki, wahacze, sprężynki, końcówki drążków itp??? nie chce gwintu, coś bardziej miękkiego od 1BV ale stabilnego. Można śmiało pisać na pw
  14. Maciek02 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaki kod silnika polecacie w 2.0TFSI? W polifcie chciałem dodać
  15. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie proszę o pomoc, mam w planie większe turbo i coler. Chodzi o zestaw kolanek, złączek itp. Żeby ogarnąć większego icka. Chciałbym pogadać z kimś kto robił to jakiś czas temu u siebie i ma sprawdzone części. Gdyby ktos był chętny udzielić rad, wskazówek to zapraszam na pw. Z góry dzięki.
  16. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co może być przyczyną dużego wzrostu spalania w AVF? Dodam, że wtryski na ciepłym jak sprawdzałem to są w porządku. Przyczyną tego może być nieszczelny układ dolotowy lub te grube węże od turba? Bo słyszę jak syczy pod machą gdy dodaję gazu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hejka koledzy, mam na zbyciu świece żarowe BOSCHA 0 250 202 022 te krutsze 92 mm. A sam potrzebuje kompletu dluzszych 97mm. Moze ma ktos i chcialby sie zamic ew odsprzedac. Moje tanio odsprzedam. Dzieki z góry. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mały problemik mam z fotochromem zewnętrznym tzn. jadę w dzień czy wieczorem jak jest ciemno i mam za sobą autko na światłach. W lusterku lewym, kierowcy widzę jakby podwojone światła. Jedzie za mna jedno auto na światłach a widzę jakby jechały dwa. Światła są jakby rozdwojone. Im auto jest dalej tym gorzej. Mocno mie to denerwuje. To samo jest jak szkła się ściemnią. Mam wkłady z b7 nowsze bez ramki. Zna ktos taką sytuację?
  19. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki potrzebowałbym nr. wężyka wyrównawczego plynu chłodxacego tego za pompą vacum. Z góry dzięki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest na forum ktoś kto ogarnął by mi pompki tzn. chciałbym je wyjąć, ustawić, uszczelnić jednym słowem zregenerować. Najlepiej opolskie, dolnoslaski, slaskie, gdzieś zebym nie musiał jechać kilka set km. Albo kogo polecacie w tej kwestii.
  21. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam ostatnio dziwna sytuacje... zimny silnik i raz zapali ok a raz musi troche krecic. Malo tego, idzie chmura z wydechu jak juz zlapie. A wczoraj nie zlapal w ogole i musialem prysnac plakiem w dolot i dopiero wtedy zlapal... co to moze byc? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  22. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mozesz podac numert poszczególnych czesci? Dziekowac Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  23. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czeka mnie taki maly remoncik silnika, w sumie serwis. Bede wymienial vacum pompe, egr, gruszke turba, czyscil caly dolot bo pelno oleju w nim jest i same turbo tez chce wyczyscic, wymienie tez wezyki podcisnienia i swiece zarowe. Powoedzcie mi co tam jeszcze warto zrobic przy okazji tych czynnosci. Olej i filtry tez ida do wymiany. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  24. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uratowales mnie kolego. Dzieki! Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu. Ściągnąłem i dałem żonie do potrzymania... i wleciała na dół i najgorsze, że nie spadła na osłone i nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.