Treść opublikowana przez Maciek02
-
B6 DIVISION
Ja mam pytanko odnośnie programu vcds. Chcę zainstalować u siebie taki program i nie wiem za bardzo, którą wersję wybrać a widziałem vcds beta, realse czy cos takiego i jeszcze pro. Co mi doradzicie na win 7 i ogólnie chciałbym tego używać do diagnostyki swojego auta ewentualnie coś zakodować, przyuczyć, zrobić logi itp. Do tego kabel czyli interfejs jaki byście polecili odnośnie operacji jakie chciałbym wykonywać. Z góry dzięki.
-
Przy przyspieszaniu słychać uchodzące powietrze AVF
Witam, mam podobny problem. Przy dodawaniu gazu w zakresie 1500 - 2400 obr słychać u mnie jak syczy cos pod machą. Moc jest ale nie jest to co powinno być. Auto jest juz jakiś czas po wirusie i nic się nie dzieje ale tuner powiedział mi, że był problem z doładowaniem. dodam jeszcze, że nie zawsze ale czasami zakopci przy odpalaniu. Ja obstawiam, że jest gdzieś dziura w układzie dolotowym ale chciałbym jakiś porad doświadczonych osób i ogólnie od czego najlepeij zacząć?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Grzesiu i koledzy, Błąd zniknął po wlutowaniu diody oporowej w kabel (u mnie zielony), podłączony do lewego światła postojowego, który odpowiada za wyłączenie DRL po zapaleniu się świateł mijania. Nbyłem taką diodę: http://allegro.pl/dioda-prostownicza-1n4007-1a-1000v-do41-x-25szt-i5153183944.html wlutowałem ja odpowiednio: MCE-->ANODA-->DIODA-->KATODA-->MODUŁ DRL http://images45.fotosik.pl/222/2e15cae4da2989bc.jpg
-
B6 DIVISION
siemanko, mam 1.9 tdi AVF i wiadomo jeden IT z lewej strony dlatego lewa kratka dokładki zderzaka jest dziurkowana aby dmuchało powietrzem teraz pytanko bo zakładać będę zderzak s line przedni i słyszałem, że obie kratki dziurkowane na wylot lepiej wyglądają ale pytanko czy z prawej strony tam się nic nie będzie działo jak będzie dmuchać powietrzem, oprócz tego, że trochę syfu się będzie zbierać.
-
Kontrolka ESP i Świec Żarowych - Po deszczu/myjni
ja w tym tyg jak znajdę chwilę będę czyścił styki jak w pierwszym poście kolega radził. Zdam relację jak coś ale nie obiecuje, że się wyrobię
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Niestety nie pomogło, odłączyłem przewód odpowiadający za funkcję CLH od masy i dalej ten sam błąd. Mam podłączone wszystko wg zaleceń producenta, moduł działa bez zarzutów no ale wywala błąd.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
no i odpiołem dzisiaj moduł i okazało się, że błędu nie wywala ;/ a jak znów podpiąłem to błąd powraca. Mam moduł z funkcją CLH ale nie wykorzystałem jej i zrobiłem tak jak pisze w instrukcji, podpiąłem ten przewód pod masę razem z przewodem, który był do tego przeznaczony. Jak znajdę znów chwilę to sie pobawię z tą diodą prostowniczą , o której mowa była wcześniej.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
no właśnie sprawdzałem wszystko i wygląda dobrze. I dokładnie mam tak jak Ty, że nie zawsze wywalało błąd ale przeważnie. Masz jakieś może dane parametrów tej diody prostowniczej?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
przypomnijcie mi na co przykleic ori lotke s line z avanta...? wiem, że na klej do szyb ale słyszałem, że lepsza jest jakas taśma?
-
Kontrolka ESP i Świec Żarowych - Po deszczu/myjni
ja z kolei mam problem od niedawna... jade i po paru km zapala się ESP i gaśnie po zgaszeniu silnika i jak odpale i sie przejadę znów to samo.. ESP działa bo sprawdzałem na trawie i normalnie kontrolka mruga tak jak powinna prawidłowo. U mnie świece nie mrugaja... Będą to te cholerne styki do czyszczenia?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
hejka, założyłem dzisiaj sobie moduł z pierwszego posta ale bez przekaźnika i przełącznika drl bo mam zwykłe lampy... Otóż sprawa wygląda banalnie prosta z tym podłączeniem i zrobiłem wg instrukcji, natomiast po podłączeniu wszystkiego, moduł hula jak talala. Odpala się po włączeniu silnika i gaśnie gdy przełącze na postojuwki lub mijania. Problem polega na tym, że przed założeniem modułu nie wyskakiwał mi bląd spalonej tylnej lewej żarówki --->>> rücklicht LINKS. Odpinałem jeszcze raz wtyki z mce i wpinałem z powrotem. Sprawdzałem całątylna lampę z żarówkami i wszystkie dobre. Błąd po zapaleniu świateł mijania gaśnie. Macie jakies pomysły co jest grane?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A moze ktos wie jak rozróżnić włącznik z koncówką B od D... na moim nie ma tej naklejki która wskazuje nr itp. A n8gdzie nic nie jest wyryte jaki to rok...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
nic nie przepinałem, bede przepinał jak bede montował lusterko fotochrom z czujnikiem zmierzchu. Chciałem ogólnie sprawdzić czy wszystko świeci w nim. Zobacze jeszcze po tej dacie.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
no pomyliłem się. jak ustawię na auto to swieci na czerwono. wyzej jest zdjęcie jak to działa...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam zdjęcie mojego wlacznika z auto gdy jest w tej pozycji: jest to z koncówka ...D? świecą tylko postojowe na każdej opcji... nie umiem na nim włączyć świateł mijania a długimi umiem tylka mrugnąć.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No wlasnie jak ustawie na auto to auto pali sie na zielono... jeszcze zobacze ten myk z dlugimi swiatlami jak kolega Gik.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Hej powiedzcie mi jak odróżnić włącznik światel z funkcją auto... zakupiłem na allegro ten z końcówką ...D ale jest on bez naklejki i jak zamienie go ze swoim kyóry ma koncówkę...A w b6 to na auto swiatla swieca wszystko gra ale nie swiecą się dwie diody na pomarańczowo po lewej strony co w tym z ...D powinny swiecic? Prosze o odp
-
Audicą do ślubu
hej koledzy, za niecałe dwa miesiące wesele... moje.. szukam jakiejś fajnej audiczki... okolice Opola, Opolskie. Coś fajnego oczywiście jak ktos coś to zapraszam na pw.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
witam panów, powe mi ktoś bo znalazłem na allegro dwa zbiorniczki a potrzebuje do AVF-a. Który podejdzie? http://allegro.pl/zbiorniczek-plynu-spryskiwaczy-audi-a4-05-08-8e5-i5058458667.html http://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-audi-s4-b6-8e9955451ah-i5101686232.html
-
Kierownica od Q3
daj znac jak to tam u Ciebie wyszlo:)
-
Kierownica od Q3
no nie dokonca wiem ale zakodowane mam ze moim zdaniem dziala ale nie mam mikrofonu. Lektor sie normalnie pyta co chce powiedziec a nie majac mikrofonu pyta sie ponownie i rzuca przykładami jak mówić.
-
Antena, wzmacniacz i słaby odbiór chińskiego Androida w Audi A4 B7
hej chłopaki, mam podobny problem... nie znam sie za bardzo na tym ale miałem w swojej b6 ori concert II, zmieniłem na rns-e. Kupiłem szereg przejściówek pod rns-e i wszystko działa ale... jeśli chodzi o odbiór radia to rns-e jest duzó w tyle od concerta który był wczesniej. Kupiłem przejściówke antenową z diversity, podpiołem i radio ogólnie odbiera dużo gorzej niż popredni concert II. Jest na to jakies lekarstwo? antene mam oczywiscie w szybie.
-
Kierownica od Q3
działa głośność, przewijanie piosenek, stacji, u mnie dziala tez funkcja mówienia, wybierania głosowego ale nie mam mikrofonu, przycisk mode jak wcisne to na fisie wyswietla mi sie no funkcjon, nie działa przycisk navi.
-
Kierownica od Q3
niedawno przeszedłem modzika z kierą. Mam obecie w b6 u siebie z a4 b8 polift. nie milem tempomatu ae przy okazji jest, uzylem: moduł z b7 z koncówka Q, tasme lulti z b7, wiazke z b7 i dodatkowo inna. Wyglada tak: http://postimg.org/image/nlwbvf1k7/ a co do lącznika poduszki tej zółtej kostki to zapomnialem ja kupic i dało sie wyrezac ta co była skalpelem odpowiednio obrobic i weszło
-
Co to za felga?
Czyli te z R sa nowsze na to wyglada.