Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek02

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek02

  1. ta jest z końcówką R : http://postimg.org/image/qojqcu65n/ http://postimg.org/image/9ludeem7v/ ta jest z końcówką J : http://postimg.org/image/mkeb5i4hf/ http://postimg.org/image/y9rhkya7n/
  2. potrzebuję szybkiej odpowiedzi chłopaki... otóż czym sie różnią felgi o tych samych parametrach kazda ma 8,5J x 18 et30 H2 ale mają inny numer jedna ma : 4B3 601 025 J druga : 4B3 601 025 R wizualnie wyglądają tak samo (patrząc na zdjęcia), maja inne tylko te numery...
  3. Maciek02 odpowiedział(a) na omario temat w Audi A4 B6
    podejdzie bez problemu, to jest to samo co z a4 b8, musisz miec tasme, moduł i wiazke z b7 z tego co pamietam.
  4. na allegro cos jest: http://allegro.pl/kratka-w-zderzak-audi-a4-sline-b6-01-04r-oryginal-i5033452033.html http://allegro.pl/nowa-kratka-zderzaka-audi-a4-s4-b6-s-line-oryginal-i5157152487.html http://allegro.pl/nowa-oryginalna-atrapa-audi-a4-b6-s4-s-line-hit-i4814788313.html
  5. Hej koledzy powie mi ktos czy lusterko fotochrom z a6c5 podejdzie do b6 i faknie spasuje a moze jest nawet to samo?
  6. A jest jakas roznica w przed czy poliftowym grilem z a6 c5?
  7. A ta dolna atrapa z A6 C5 to sam srodek a ramka s line zeby to spasowalo w zderzak s line? Czy jak to ogolnie wyglada?
  8. chłopaki szukam wiązki do samopoziomu kompletnej do b6... ktos cos?
  9. Czyli drugi przekaznik jak cos wystarczy. Wiem ze ori to ori ale chcialem na jakis czas wykorzystac ten modul drl a z czasem jak nazbieram lewej kasy to doloze ori MCE z clh.
  10. No wlasnie wlacznik swiatel mam bez auto z koncowka A i chcialem tak jak wyzej pisalem to zamontowac... wlacznik z auto zalatwilby sprawe?
  11. Clh moge sobie wylaczyc nawet w nocy, doswietlenie drogi po otwarciu czy zamknieciu auta nie ma nic wspolnego z swiatlami do jazdy dziennej. Krotko mowiac chcialbym tym pokretlem sobie wlaczyc lub wylaczyc ta funkcje. Tez czekam niech sie ktos wypowie.
  12. w czasie jazdy wiadomo ze masz je wlaczone ale jak gasisz auto i zamykasz z pilota wyedy wlasnie funkcja clh sprawia ze swiatla sie swieca ok 20 30 sec wiec generalnie chodzi o to zeby to w dzien wylaczyc. Tak ja to rozumiem a w elektryce samochodowej tez za wiele nie robie wiec sie pytam czy istnieje taka mozliwosc.
  13. Chce podlaczyc ten nieoryginalmy modul z pierwszego posta w tym temacie pod przelacznik clh 1/0 bo nie mam zadnego czujnika zmierzchu i w dzien np chcialbym sobie go wylaczyc.
  14. Oryginalny mam tylko przelacznik a moj MCE nie obsluguje CLH i chce zrobic tak ze po prostu recznie go wlaczac tym przelacznikiem.
  15. Mam jeszcze pytanie bo kupilem modul z pierwszej strony z allegro z funkcja clh i chcialem z niej skorzystac... mam wlacznik drl/clh i pytanie moje czy mozna pod przelacznik clh ta funkcje podlaczyc?
  16. Z twgo co mi wiadomo to w santander bank czy jakos tak mozna na pewno bo znajomy mial taka sama sytuacje ale szczerze to nie oplaca sie za nic brac Twojemu bratu tutaj w pl pozyczki jesli moze ja wziac w niemczech... po pierwsze polska to posrany kraj i oprocentowanie jest duzo wieksze niz w niemczech dlatego jak ma okazje to niech sie nie zastanawia tylko bierze tam pozyczke bo naprawde duzo bardziej sie to oplaca.
  17. Moduł wrzuce tak czy siak takze w razie kontroli bede twardy hehe. A co do tych idiotów którzy jeżdżą i oślepiają to brak słów. Naprawde. A najgorsze jest to że jest ich coraz więcęj...
  18. przyłączę się do tematu, ja mam z kolei pytanie czy kiedys ktoś z Was, posiadając moduł drl w b6, był na przeglądzie w SKP i jak sprawa się miała wg badacza technicznego auta?
  19. W podsufitce te z przodu glowne sa 42mm i mam 12diodowe, efekt powalajacy. Tyl czyli pasazerowie mam 39mm rurki oczywiscie 8 diodowe i tez wystarczy.
  20. Ktore glosniki BOSE i wzmak byly ostatnim wydaniem w b7? Chodzi mi o oznaczenie. Z koncowka A, B czy jeszcze cos innego bylo? A wzmacniacz to wiem ze ten srebrny.
  21. Uprzedzam ze nie wiem ale chcialem zapytac czy ta wtyka z recznego przelacznika regulacji wysokosci swiatl nie podejdzie do przelacznika drl/clh?
  22. Dokladnie. Poyrzebuje kompletnej wiazki do samopoziomu do b6
  23. Powie mi ktos moze czy sama wiazka z wtykami z a6 c5 podejdzie do b6 pod modul i czujniki z b6/b7 ?
  24. Altka na pewno nie odkrecalem. Odkrecalem tam jakies przewody z tego co pamietam. Nie wiem jak jest w AVB. Co do plynu najlepiej wymienic na zimnym silniku bo plynu nigdzie nie spuszczalem a przy wymianie mi troche z bloku wylecialo.
  25. U mnie bylo podobnie ze ta wskazowka sie wachala... osobiscie zaczalem od termostatu bo tanszy koszt i samemu wymienisz. A czujnik tylko oryginal polecam. Jak nie masz mozliwosci podlaczenia pod vaga to proponuje wymien termostat koszt ok 30 zl jak nie pomoze to czujnik i tez sam bez problemu go wymienisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.