Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek02

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek02

  1. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam podpowiedzi ale kazda jest chyba jakas dodatkowa opcja poza tym co bylo z tego co tam przeczytalem. No chyba ze opcja AVANT bedzie ok bo taka tez jest a reszta to jakies rozne roznosci Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Nie rozumiem za bardzo drugie czesci Twojej wypowiedzi pajda Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam pytanko odnośnie kodowania w MK. Otóż mam MK 8E0...BC i wszedłem w coding-07 i wpisałem wartość 0032 bodajże i mam teraz ze po przekroczeniu 15km/h zamykają się drzwi. Jednak chciałbym z tego zrezygnować i nie wiem co tam za wartośc teraz wpisać. Nie spisałem prędzej tej wartości co była pamiętam tylko 06... Proszę o pomoc.
  3. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Maciek odpaliłeś auto? Kolor dokładki podam Ci na PW (jak znajdę na którymś z laptopów) Odpaliłem, okazalo się że, się zalał przy próbie odpalenia auta kluczykiem z nie zakodowaną pastylką immo... masakra. Jak coś to się przypomnę o ten kod lakieru bo potrzebuje na dniach.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?
  5. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki pomocy... wsadziłem do klczyka z b7 nowy czysty transpnder i próbowałem go zakodować kluczyk jak i transponder, moduł komfortu ładnie przyjął kluczyk. Gorzej z immo bo wsadziłem go do stacyjki przekręciłem zapłon, kontrolka immo zaczęła migać no i auta oczywiście nie odpaliłem, włożyłem prawidłowy kluczyk i nie umiałem wejść w immo licznika... okazało się że nie umiem w ogóle odpalić auta zadnym kluczykiem a jak wsadze stary dobry kluczyk to immo na liczniku gasnie ale i tak lipa. Robiłem wg tej procedury: pokazały mi się takie błędy: 17978 engine start blocked by immobilize4r 00778 steering angle sensor g85 00474 : control module for immobilizer 00955 key 1 kluczyk 1 to właśnie ten z b7 z nowym immo w srodku ja mysle ze to bedzie wina kabla ze nie moge tego zrobic ale czy to normalne, że po wsadzeniu kluczyka z nowym immo dzieja się takie rzeczy? Pomóżcie bo nie umiem audiczki odpalić PIN oczywiscie mam. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz ori czujniki. Jak bys chcial to mam ori gniazda na czujniki.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecie moze czy na tej blaszcze z lewej strony bedzie to PIN? ta prawa to ostatnie nr VIN. Jeszcze jedno pytanko, potrzebuje nowy czysty transponder do b6. O jakich parametrach musi byc? ID48 ID44? takie cos znalazlem: http://allegro.pl/oryginal-transponder-id48-crypto-48-vw-skoda-audi-i5448391326.html Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciągnąłem pastylkę immo z pilota b6 ale w dwóch cześciach byla zalana klejem i nie szlo inaczej. Mozna gdzies dostac taka pastylke gotowa do zakodowania? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    klucz w 100% dziewica nie chce za nic to zejść. Błona nie do przebicia
  10. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak rozpolowic te czesc kluczyka zeby wyciagnac immo? Nie chce to za uja sie rozszczepic Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wala się może komuś po garażu dekielek z przedniej lampy od kierunkowskazu? Szukam owej części Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopy dzisiaj podczas jazdy taki dinks mi sie pojawiłco to takiego? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Przeczytaj cały temat... Wszystko pisze. Kolego jeśli masz lotkę z b7 to idz i przymierz ją na klape z b6 i będziesz widział co trzeba zeszlifować. Nie musisz nic demontować! Lotka po zeszlifowaniu będzie leżeć idealnie i nie ma optycznej różnicy w wyglądzie
  14. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki kolego[emoji3] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki czy belka tylnego zderzaka z s4 b6 avant jest taka sama jak w zwyklym zderzaku? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i jest pieknie... Karol w zywiole. Ale jutro masz pogode mega[emoji1] te parenascie godzin w -5 stopniach ostatnio do dzisiaj mi wychodzi[emoji14]
  17. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nigdy nie jechalem w takim strachu do domu[emoji33] [emoji12]
  18. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogolnie miało być BOSE, fotochrom wew i zewn, PDC przód tyl i samopoziom. Przy robocie wyszlo jeszcze to i tamto dalismy rade w jeden dzień i kawałek nocy. Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko chlopaki, bylem pare dni temu u Kaja... na małym reżanku okazalo się, że tylny czujnik pod samopoziomowanie lamp, który założyłem, był walnięty. Pytanko mam czy miałby 9ktoś z Was taki czujnik sprawny oczywiście. Szukam też zbiornika pod spryski lamp. Najlepiej caly ten duży z małym bo miałem tylko ten mały i okazało się, że do mojego nie da się go przyczepić. Mała fotka z reżanka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. Maciek02 odpowiedział(a) na slimok temat w Audi A4 B6
    Mi osobiście tez się podoba bardziej przedni s line... Ale najlepszy efekt to przedni zderzak s line z grillem w masce z s4 i dolną atrapą z s4 dociętą pod ramkę sline.
  21. szkoda bo znalazłem taki jak to Turzol ujął: za bezcen. Józek Twoja cena znacznie przekracza mój budżet
  22. Podejdzie modul o tych samych numerach co z pierwszego postu tylko z koncówką A 8E0 907 133 A do b6 pod grzana szybe? Pisze, ze modul grzanej szyby z A8. Chcialem.sie upewnic czy podejdzie do b6.
  23. no waśnie sam wiem ze PE to przewód zielono zółty i na bank idzie w miejsce tego symbolu pomiedzy L3 a T2, niebieski to N. no dobra wiem ze PE w ten symbol, L1 - brązowy, L2 - czarny, L3 - szary. Co z N czyli niebieskim przewodem i tymi dwoma miejscami T1 i T2?
  24. no to każdy kabel 4 żyłowy ma następujące kolory przewodów: czarny i brązowy to fazy L niebieski N i uziemienie zółto zielony to czarny i brązowy kolejno w L1 i L2, niebieski w ten symbol pomiędzy L3 i T2, dobrze to rozumiem?
  25. siemanko, pomóżcie mi podłączyć pompę która jest na zdjęciu. Jest to trójfazowa z tego co wiem i pojęcia nie mam jak to podłączyć. Pod jaką wtyczkę, ile żyłowy kabel, 16. 32A ? Chcę tylko sprawdzić czy chodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.