Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] SUPER AUTKO!!


ja

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkim polecam tę markę choć napewno nie jestem pierwszy. Jednak mając 40 - tke dopiero nabyłem furkę w Iglostadt w Niemczech od zastępcy dyrektora AUDI koncern - załączam fotki. Mimo że ma 12 lat jest poprostu igłą.

Audicedron1ma_e.jpg Audicedron2ma_y.jpg Audicedron3ma_e.jpg

Audicedron4ma_y.jpg Audicedron5ma_y.jpg Audicedron6ma_y.jpg

edit by: zdeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam identyczne auto ja Ty (+klima), tylko brakuje mi alusów twoje są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest koloru śliwa, a chlapacze? - no cóż były to nie będę demontował a jednocześnie powiem, że nawet sie przydają. Przynajmniej błoto naszych dróg nie bombarduje progów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chlapacze? - no cóż były to nie będę demontował a jednocześnie powiem, że nawet sie przydają. Przynajmniej błoto naszych dróg nie bombarduje progów.

moze i sa przydatne ale wygladaj ochydnie :/ ale oczywiscie to Twoje autko i zrobisz jak bedziesz chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem furkę w Iglostadt w Niemczech od zastępcy dyrektora AUD koncern

możesz to wyjaśnić :027: , bo jak to ma być od zastępcy dyrektora koncernu Audi, to sobie jaja chyba robisz z powaznych ludzi, bo co niby ten dyrektor jezdził starą B5 i to jeszcze 1.6 ;D

a tak pozatym to ładna seria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie koloryzuję, odpowiedziałem Ci prywatnie, auto jest legalnie kupione od tego własnie gościa, dzięki moim powiązaniom rodzinnym. Niestety nie zamierzalem na początku kupować audicy. Tak poprostu wyszło. U tych ludzi, u któych kupowałem auto wszyscy jeżdżą nowymi modelami. Szkoda, że nie stać mnie na takie cacka. Powiem tylko jedno;: jak otworzyła się brama garażu i syn tego gościa wyprowadził tę furę - to odechciało mi się czegokolwiek innego. Zyczę wszystkim takiego farta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...