Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] SUPER AUTKO!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkim polecam tę markę choć napewno nie jestem pierwszy. Jednak mając 40 - tke dopiero nabyłem furkę w Iglostadt w Niemczech od zastępcy dyrektora AUDI koncern - załączam fotki. Mimo że ma 12 lat jest poprostu igłą.

Audicedron1ma_e.jpg Audicedron2ma_y.jpg Audicedron3ma_e.jpg

Audicedron4ma_y.jpg Audicedron5ma_y.jpg Audicedron6ma_y.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

spoko niunia ale fotki srodka poprosimy :027:

Opublikowano

Ładne autko :!: Czy ten kolor lakieru to bakłażan :?:

Opublikowano

ładnie zadbana seria :) tylko te chlapacze jeszcze ja szpeca :P

Opublikowano

Witam. Mam identyczne auto ja Ty (+klima), tylko brakuje mi alusów twoje są ok.

Opublikowano
  • Autor

Autko jest koloru śliwa, a chlapacze? - no cóż były to nie będę demontował a jednocześnie powiem, że nawet sie przydają. Przynajmniej błoto naszych dróg nie bombarduje progów.

Opublikowano
a chlapacze? - no cóż były to nie będę demontował a jednocześnie powiem, że nawet sie przydają. Przynajmniej błoto naszych dróg nie bombarduje progów.

moze i sa przydatne ale wygladaj ochydnie :/ ale oczywiscie to Twoje autko i zrobisz jak bedziesz chcial :)

Opublikowano

autko fajne :)

kolego zmien nazwe tematu na zgodna z regulaminem

Opublikowano

nie ma to jak ładna zadbana seria :a4fan:

Opublikowano
nabyłem furkę w Iglostadt w Niemczech od zastępcy dyrektora AUD koncern

możesz to wyjaśnić :027: , bo jak to ma być od zastępcy dyrektora koncernu Audi, to sobie jaja chyba robisz z powaznych ludzi, bo co niby ten dyrektor jezdził starą B5 i to jeszcze 1.6 ;D

a tak pozatym to ładna seria ;)

Opublikowano

ładnie się prezentuje i świeci się jak ... :D

Opublikowano

?adne.

Opublikowano
  • Autor

Niczego nie koloryzuję, odpowiedziałem Ci prywatnie, auto jest legalnie kupione od tego własnie gościa, dzięki moim powiązaniom rodzinnym. Niestety nie zamierzalem na początku kupować audicy. Tak poprostu wyszło. U tych ludzi, u któych kupowałem auto wszyscy jeżdżą nowymi modelami. Szkoda, że nie stać mnie na takie cacka. Powiem tylko jedno;: jak otworzyła się brama garażu i syn tego gościa wyprowadził tę furę - to odechciało mi się czegokolwiek innego. Zyczę wszystkim takiego farta. Pozdrawiam

Opublikowano

ładne autko, jeszczefoty srodka bym obejrzał

Opublikowano

fajna fura i ciekawy poprzedni właściciel :D

Opublikowano

Najważniejsze, że TY jesteś zadowolony z zakupu. Gratuluję :one:

Opublikowano

Fajna, Troche pracy i bedzie miodzio :one:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.