Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ISOFIX B7 montaż, czy pasuje bez problemu, czy trzeba przerabiać tapicerkę?


Karol 30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy może ktoś powiedzieć na temat montażu isofixa w B7 avancie. U mnie sa tylko otwory na montaż. Moje pytanie, czy bez problemu mozna kupić używke isofixa i zamontować we wskazane miejsce, Czy trzeba przerabiać tapicerkę, czy wszystko pasuje? Może ktoś już ma to zamontowane i wie o co chodzi. Szukałem na forum opisane jest dużo na ten temat ale konkretnie na ten temat nie ma:)

Czekam na odpowiedz bo szybko musze zamontowac fotelik dla swojej pociechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dokupić i po prostu przykręcić. Nie ma z tym żadnych problemów. Tapicerki nie trzeba przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są konieczne. Można je założyć się jak się często wpina fotelik bo ułatwiają jego wpięcie ale nie są konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojnie pasują te do montażu, dobrze, że nie trzeba dziurek robić w tapicerce:). Montował już ktoś w swojej B7 takie isofixy? Fotelik bez problemu wskakuje pomiędzy kanapę a oparcie auta do tego isofixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie Karola. 30. U siebie w B7 tez nie mam isofixow a w niedalekiej przyszłości będzie to potrzebne :)

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isofix przykręca się pod siedziskiem tylnej kanapy za pomocą dwóch śrub każdy i to wszystko.Tapicerki nie trzeba przerabiać.Pamiętajcie przy montażu aby używać tylko i wyłącznie oryginalnych śrub mocujących gdyż są utwardzane i wytrzymalsze od zwykłych śrub,tak aby wytrzymały przeciążenia w razie ewentualnego dzwona ;)

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...