Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] navi plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

czy jest możliwość zmiany języka w navi plus na angielski a moze na polski?

pzdr.

Opublikowano

Na angielski tak. Na polski tylko można wymienić komuniakty. Ale generalnie nie polecam bo są bardzo amatorsko nagrane. Znacznie przyjemniej słucha się profesjonalnej lektorki z miłym brytyjskim akcentem.

Opublikowano

renton uściślając, Navi Plus - co masz na myśli ? RNS-D czy RNS-E ? W 1. można i PL lektora i PL menu a w 2. tylko PL menu.

Opublikowano
  • Autor

a jak sprawdzić jaka to wersja? auto mam 2 dni, czarna magia :embarrassed:wszystko po niemiecku :)

Opublikowano

a jak sprawdzić jaka to wersja? auto mam 2 dni, czarna magia :embarrassed:wszystko po niemiecku :)

Zdjęcie Audi Navigation Plus RNS-D znajdziesz np tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio-b9.0/

a zdjęcie RNS-E np tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Opublikowano

spokojnie mozna trzeba ustawić język na English metric czy jakos tak :) chodzi o mapy DX

jesli chodzi o menu to trzeba wgrac nowy soft koszt okoo 100 zł

Opublikowano

jesli chodzi o menu to trzeba wgrac nowy soft koszt okoo 100 zł

wow... a kto to robi?

Opublikowano

oczywiście nie mówie o RNSie

tylko navi Plus DX

to robia firmy zajmujące sie np rozkodowywaniem radi

Opublikowano

GRazny

wow... a kto to robi?

hyhy np. ja :polew:

Opublikowano

GRazny

wow... a kto to robi?

hyhy np. ja :polew:

to ja zgłaszam prośbę...jakby co...

Opublikowano

ale mówimy o RNS-D czyli navi na płyty Cd ?

Opublikowano

Witam. Jeżeli można to podepnę się do tematu. Koledze pewnie chodzi o takie jak mam ja

6bd484c61d140b2d.jpg

Mam takie same pytania, bo normalnie czarna magia. Czy chociaż da się spolszczyć menu samego radia, ustawień, tv. Czy to coś odbiera płyty dvd? no i na koniec chodzi o nawigację jak zrobić żeby była polska? :wallbash:

Opublikowano

ale mówimy o RNS-D czyli navi na płyty Cd ?

no właśnie chyba się zapędziłem w tych kodach bo mam małą kolorową navi między zegarami... :confused4:

Opublikowano

idzie i menu i sa mapy a cena 100zl to wygorowana według mnie odezwij si edo mnie to ci wytłumacze wsio pisze o tej navi + dx duzej z 2 pokretlami

Opublikowano

no właśnie chyba się zapędziłem w tych kodach bo mam małą kolorową navi między zegarami... :confused4:

Kolorowa navi między zegarami to o ile się nie mylę ma symbol BNS 4.0.

Jeżeli chodzi o mapy to plyty DX, które działają również na Audi Navigation Plus czyli RNS-D

Języka polskiego to o ile się orientuję nie można ustawić/wgrać.

Opublikowano

no właśnie chyba się zapędziłem w tych kodach bo mam małą kolorową navi między zegarami... :confused4:

Kolorowa navi między zegarami to o ile się nie mylę ma symbol BNS 4.0.

Jeżeli chodzi o mapy to plyty DX, które działają również na Audi Navigation Plus czyli RNS-D

Języka polskiego to o ile się orientuję nie można ustawić/wgrać.

fonia polska jest a z językiem byłoby fajnie :naughty:

Opublikowano

fonia polska jest a z językiem byłoby fajnie :naughty:

Pisząc o języku polskim miałem na myśli polonizację całej navi. Do ustawienia lektora wystarczy wybranie English metric jako języka komunikatów.

Z drugiej strony jak dla mnie jak jest język angielski w fis i navi to jest :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za linki do zdjęć nawi, posiadam model RNS-E, udalo się przestawić w setapie na jezyk angielski.

jeszcze jedno pytanie dotyczące DVD pod ekranem, czy odczytuje filmy DVD? czy tylko sluży do odczytu map, jezeli tak to jak to uruchomić?

pzdr.

Opublikowano

Tylko map z płyty DVD oraz mp3 i audio CD z płyt cd

Opublikowano

trzeba dokupic adapter oraz cos co będzie ostwarzało :) cena takiego kompletu około 850 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.