Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnośnie opon Zeetex 215/35/18


damianw412

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o oponach tej marki.

Prosze o konstruktywne odpowiedzi.

Link do Opon:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp102-215-35-r18-84-y-xl#86389374

Opony są teraz w promocji.

Od razu napisze nie stać mnie na opony markowe ,gdzie ceny sięgają ponad 400zł za sztuke.A Używki markowe również nie wchodzą w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu znajomych jezdzi na oponach tej firmy. Co prawda w zupełnie innych rozmiarach ale żadnych problemów z nimi nie ma. Zaskakująco dobre jak za tą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie także czytałem wiele różnych opinie ,że są bardzo przyjemne te oponki co prawda dosyć głośne lecz od czego jest radio :D

Z niskobudżetówek wypadają najlepiej no i gwarancja jest.

Dużo czytałem również ,że jest to ta sama liga co Dębica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Pawliko z a3 club jeździ na takich, możesz go spytać dokładnie w tym samym rozmiarze

pozwolę sobie przytoczyć jego opinię

"Jakby ktoś chciał kupić Zeetexy HP102 - NIE POLECAM. Kupiłem 215/35/18. Na mokrym na 5tym biegu nie mam trakcji. W mokrym zakręcie również im nie ufam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie także czytałem wiele różnych opinie ,że są bardzo przyjemne te oponki co prawda dosyć głośne lecz od czego jest radio :D

Z niskobudżetówek wypadają najlepiej no i gwarancja jest.

Dużo czytałem również ,że jest to ta sama liga co Dębica.

Proszę nie obrażać producenta z tradycjami. Toż to potwarz. Zeetex co to ku... jest? :facepalm: Firma Australijska produkująca w Chinach nie tylko "opony" ale inne g... No comments, ale jak ktoś chce ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie także czytałem wiele różnych opinie ,że są bardzo przyjemne te oponki co prawda dosyć głośne lecz od czego jest radio :D

Z niskobudżetówek wypadają najlepiej no i gwarancja jest.

Dużo czytałem również ,że jest to ta sama liga co Dębica.

Proszę nie obrażać producenta z tradycjami. Toż to potwarz. Zeetex co to ku... jest? :facepalm: Firma Australijska produkująca w Chinach nie tylko "opony" ale inne g... No comments, ale jak ktoś chce ......

Prosiłem o konstruktywne wypowiedzi na temat tych opon.

Jeśli nie jezdziłeś na oponach tej firmy ani żaden z twoich znajomych to proszę nie wypowiadaj się bo twój komentarz jest zbędny i w niczym nie pomaga.

Dla twojej informacji firma pochodzi z Emiratów Arabskich ,a siedzibe ma w Dubaju.Również angażuje się w sport wyścigowe (Red Bull Drift)

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego całe szczęście, że nikt na nich nie jeździ. Wystarczy poczytać zagraniczne fora, ale ty rób co chcesz.

.......

Central Coast, NSW

Posts

1,859

Why would anyone want to put the cheapest possible thing as the only contact point between the car and the road?

MY01 Audi S3

Remus Exhaust, BMC CDA, Eibach Springs.

1994 318i manual sedan FOR SALE 6k or something. Make an offer.

Reply With Quote Reply With Quote

06-04-2007, 07:56 PM #15 ADJ's Avatar ADJ ADJ is offline

Join Date

Jun 2003

Location

Eastern Suburbs

Posts

2,698

Because some people are exactly that... Cheap.

Cheers,

........

I dont know if you ever heard of a Chinese tyre called Zeetex? They manufactured a tyre that was an exact copy, to the letter of the Dunlop Sportmaxx. They used their own compounds and casing however, that tyre handled like any other budget tyre - BAD. The thread pattern without the compounds and casing structures is not the same tyre at all.......

Z tymi Arabami handlarzami, bo to żaden producent, to masz rację:

AL-JAZIRA TIRES DIVISION :facepalm:

Powodzenia

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...