Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Co to za przyczyna?pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i mnie też się wczoraj coś zrypało z obrotami wogóle nie chodzi na wolnych obrotach tylko gaśnie na benzynie i na gazie tak samo odłączyłem klemę podłączyłem i po włączeniu zapłonu nic nie słychać żeby się coś ustawiało w przepustnicy jak myślicie mogła się posypać elektronika w przepustnicy?

Opublikowano

a silniczek krokowy sprawdzałeś?? :hi:

Opublikowano

a silniczek krokowy sprawdzałeś?? :hi:

To żeś teraz wyskoczył... "bania" za wiedze :bicz3:

1.6 jak i 1.8 NIE MA silnika krokowego :wink4:

Opublikowano

kod błędu 1087 na polskim vagu 4.9 to "1087 - - - - - 043F

Nie przeprowadzono procedury nastaw podstawowych (Basic setting not carried out)

Opublikowano

Witam i mnie też się wczoraj coś zrypało z obrotami wogóle nie chodzi na wolnych obrotach tylko gaśnie na benzynie i na gazie tak samo odłączyłem klemę podłączyłem i po włączeniu zapłonu nic nie słychać żeby się coś ustawiało w przepustnicy jak myślicie mogła się posypać elektronika w przepustnicy?

po odpieciu klemy,badz kostki od przepustnicy,kluczyk ze stacyjki,potem ponownie klema z powrotem ,skrecasz i klucz w stacyjke i przekrecasz ,ale nie odpalasz-powinienes uslyszec cos,jakby ''tyrkniecie'' -pozostawic jescze na jakies 30 sek,wyjac klucz i ponownie odpalic bez gazu i pozwolic mu chodzic na wolnych jakies pare minut,najczesciej do rozgrzania silnika-powinny sie ustabilizowac obroty :wink4:
Opublikowano

Witam już zrobione pomogła adaptacja przepustnicy Vagiem bo manualna czyli odłaczenie klemy itd..nic nie dało odczyt robiłem dwoma programami Vagiem i Polskim Vagiem 4.9 najpierw odczyt skasowanie błedów i adaptacja teraz obroty super trzymają się na 860. Kabelek na coma bo USB to badziewie nie polecam

Takie miałem odczyty

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8D0 907 557 S

Component and/or Version: 1,8L R4/5V MOTR HS D03

Software Coding: 04001

Work Shop Code: WSC 00000

5 Faults Found:

00561 - Mixture Adaptation

12-00 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded

00561 - Mixture Adaptation

15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached

17953 - Throttle Valve Controller: Malfunction

P1545 - 35-10 - - - Intermittent

17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings

P1559 - 35-00 - -

01165 - Throttle Body Control Module (J338)

11-00 - Control Limit Not Reached

PolskiVAG 49

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

przekroczona wartość adaptacji - mnożenie

561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki

nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie

17953 Sterowanie przepustnicy

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17967 Regulator wolnych obrotów - ustawienia pierwotne

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338

nie osiągnięta wartość kontrolna

wolnych obrotów nie miałem wcale

Opublikowano

wolnych obrotów nie miałem wcale

to jak odpalales/gaslo po odpasleniu? :mysli:
Opublikowano

a silniczek krokowy sprawdzałeś?? :hi:

To żeś teraz wyskoczył... "bania" za wiedze :bicz3:

1.6 jak i 1.8 NIE MA silnika krokowego :wink4:

sorki nie wiedziałem :polew::tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No nareszcie uporalem sie z obrotami. Pomoglo wyczyszczenie przepustnicy na błysk oraz wskazówka fachowca odnosnie adaptacji bo u mnie nie chcialo sie za adaptowac VAGiem niestety.

Narazie jest git i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Opublikowano

jesli powroci problem-wykasuj bledy,reset kompa i adaptacja ponownie-powinno pomoc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam u siebie VAG 311 a wiecie moze jak zrobic adaptacje za pomoca Polskiego VAG 4.9

Opublikowano

tak samo,bloki pomiarowe sa te same

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.