Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie powiedział, że należy Ci się ban, ale reklama to to nie jest, a i interes z Tobą mało kto będzie chciał robić, po tym, co napisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyzej uzywa koloru czerwonego.nie zmieniles tego.mi dajesz ostrzezenia za slowa cenzurowane.zamiast literki u dalem przecinek.masz do mnie problem to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło pw



Kolega wyzej uzywa koloru czerwonego.nie zmieniles tego
który pkt Regulaminu mówi o tym, że nie można używać koloru czerwonego?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14015-regulamin-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bedziecie mieli swoja dzialalnosc to zrozumiecie

Mam działalność i nadal nie rozumiem. To że Państwo jest jakie jest to inna bajka


sam osobiscie oszukalem kilku ludzi

a co do oszustw , zwyklego kowalskiego nie skrzywdzilem

Tu mi się Twoje wypowiedzi zapętliły, więc zaczynasz widocznie kręcić. Po co w ogóle w wątku o oszustach mówisz o swoich przekrętach? :facepalm:

Radze się ogarnąć ogólnie i przeć do przodu, byle nie kosztem innych.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panstwo r,cha nas wszystkich.ja staram sie r, uchac panstwo.bedziecie mieli swoja dzialalnosc to zrozumiecie.a co do oszustw , zwyklego kowalskiego nie skrzywdzilem.co do mojej dziewczyny to sprzedaje czesci.jesli ludzie nie biora dowodu zakupu to jakim prawem chca zwrotu.nie mowcie ze mi sie ban nalezy bo nikomu z forum krzywdy nie chce robic.wrecz przeciwnie, aktywnie pomagam:) pozdrawiam

Na szczęście nie wszyscy maja takie podejscie jak ty..... Tylko pamiętaj o powiedzeniu " na każdego cwaniaka znajdzie sie większy cwaniak ..." A co jeśli ktoś udowodni twojej kobiecie ze mając działalność sprzedała towar bez uiszczenia podatków i wydania dowodu zakupu ? Ojjjj wtedy gorzko zapłacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...