Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

To przeczytaj wyżej jak można usadzić Twoją dziewczynę w U.S jak będzie grała nie feer z kupującymi

Zdarzało mi się ustawiać do pionu już takie osoby które myślały że można je cmoknąć i to na olx i poza allegro ostatnia taka była 2 miesiące temu wynik po 2 tygodniach zwrot kasy na moje konto zanim odesłałem jeszcze towar.

Więc do czasu będzie tak myślała aż trafi na kogoś kto będzie wiedział jak ją usadzić

a tak na marginesie nie masz się czym chwalić jeśli Twoja dziewczyna podchodzi tak do tematu sprzedaży w sieci

ale jej za to placa wiec w czym widzisz problem.sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.kazdy to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj wyżej jak można usadzić Twoją dziewczynę w U.S jak będzie grała nie feer z kupującymi

Zdarzało mi się ustawiać do pionu już takie osoby które myślały że można je cmoknąć i to na olx i poza allegro ostatnia taka była 2 miesiące temu wynik po 2 tygodniach zwrot kasy na moje konto zanim odesłałem jeszcze towar.

Więc do czasu będzie tak myślała aż trafi na kogoś kto będzie wiedział jak ją usadzić

a tak na marginesie nie masz się czym chwalić jeśli Twoja dziewczyna podchodzi tak do tematu sprzedaży w sieci

ale jej za to placa wiec w czym widzisz problem.sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.kazdy to robi
Mów za siebie. Powiedz, ze tylko sobie żartujesz...

W sumie mu za sam fakt takiej deklaracji jaka złożyłeś powielenia mieć ban na forum.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek z mojej okolicy xd , jeżeli chcesz mogę Ci załatwić jego dane ;)

Daj aukcje z allegro to wszystko od niego kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj wyżej jak można usadzić Twoją dziewczynę w U.S jak będzie grała nie feer z kupującymi

Zdarzało mi się ustawiać do pionu już takie osoby które myślały że można je cmoknąć i to na olx i poza allegro ostatnia taka była 2 miesiące temu wynik po 2 tygodniach zwrot kasy na moje konto zanim odesłałem jeszcze towar.

Więc do czasu będzie tak myślała aż trafi na kogoś kto będzie wiedział jak ją usadzić

a tak na marginesie nie masz się czym chwalić jeśli Twoja dziewczyna podchodzi tak do tematu sprzedaży w sieci

quadral20004, dnia 11 Kwie 2015 - 17:11, napisał:

ale jej za to placa wiec w czym widzisz problem.sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.kazdy to robi.

aż się scyzoryk otwiera

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jej za to placa wiec w czym widzisz problem.sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.kazdy to robi

tym stwierdzeniem załatwiłeś sobie sporo klientów u nas na forum... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.

no facet

respect

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś się pochwalił panie Damian .... :facepalm:

Mam nadzieję że kiedyś trafisz na kogoś cwańszego od siebie.

:facepalm: dobrze dobrałeś sie z tą dziewczyna. Nie kupie nic od ludzi z Zielonej Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest jeden plus tego uczciwie przyznał że zdarza mu się oszukiwać :jerk:

Niby, tylko że nie widzi z tym specjalnie problemu :facepalm::grin::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest przykład na określenie patologii, czyn moralnie i społecznie naganny, nie do zaakceptowania- uznany za normę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i myślenie "bo wszyscy robią, wszyscy oszukują" - co oznacza właśnie normę i przyzwolenie na to. Poczekaj na czasy aż wszyscy będą skakać w ogień ... sobie tej przyjemności wtedy też nie odmów, bo tak przecież wszyscy robią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh napewno wszyscy jestescie wzorowymi obywatelami.jesli mielibyscie zarobic 30tysi w miesiacu to posunelibyscie sie do malych przekretow.z reszta to moj biznes.

Szacunek dla moda.swietnie to ujales:) to norma na legalu

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh napewno wszyscy jestescie wzorowymi obywatelami.jesli mielibyscie zarobic 30tysi w miesiacu to posunelibyscie sie do malych przekretow.z reszta to moj biznes.

Szacunek dla moda.swietnie to ujales:) to norma na legalu

tak, jestem wzorowym obywatelem i prędzej zdechnę z głodu niż kogokolwiek oszukam. A kwoty o jakich mówisz to zarabiam bez oszukiwania kogokolwiek. Uczciwie.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chyba nie zrozumiałeś przesłania Dominika ja zrozumiałem z jego wypowiedzi że to patologia ale każdy ciągnie na swoją modłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh napewno wszyscy jestescie wzorowymi obywatelami.jesli mielibyscie zarobic 30tysi w miesiacu to posunelibyscie sie do malych przekretow.z reszta to moj biznes.

Szacunek dla moda.swietnie to ujales:) to norma na legalu

Szukać ze świecą wzorowych, ale co innego nie kłamać i nie oszukiwać a co innego przymykać oko tak jak Ty to robisz. Takie zarobki to nic nadzwyczajnego, uwierz mi. A już na pewno nie jest to powód aby pozwalać sobie na kręcenie. Po co w ogóle dyskutujesz? Robisz źle i jeszcze mówisz:

Heh

? :facepalm:

i tak to norma niestey, ale NIE na legalu. :angry:

Edytowane przez s3ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panstwo r,cha nas wszystkich.ja staram sie r, uchac panstwo.bedziecie mieli swoja dzialalnosc to zrozumiecie.a co do oszustw , zwyklego kowalskiego nie skrzywdzilem.co do mojej dziewczyny to sprzedaje czesci.jesli ludzie nie biora dowodu zakupu to jakim prawem chca zwrotu.nie mowcie ze mi sie ban nalezy bo nikomu z forum krzywdy nie chce robic.wrecz przeciwnie, aktywnie pomagam:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...