Treść opublikowana przez p4tyn
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
Masz na myśli miejscowości typu Berlin, czy jakies place Turasów? Każda wypowiedź, bardzo cenna
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
Witam, przymierzam się do wyjazdu do Niemiec po samochód, czy macie może jakieś place na którym można obejrzeć/kupić "dobry samochód" Owszem, szukanie nie boli... lecz wiadomo, że spytać zawsze można Pozdrawiam PS. jeśli jest rozwinięty podobny wątek, proszę o przeniesienie. Nie mogłem znaleźć.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Szczerze, to nie pamiętam, czy na lewarku miałem jakieś drgania. Poniżej schemat rozrządu:
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
I jak duża różnica w pracy silnika? Ciszej pracuje? Zdecydowana różnica, Silnik pracuję naprawdę o wiele ciszej, praktycznie go nie słychać. Jest bardziej żwawszy, jakby miał więcej mocy )
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Ja wymieniałem kpl rozrząd przy org. przebiegu 115 tys km . Łańcuch dosyć mocno był już rozciągnięty i znacznie wydłużony od nowego.
-
Giełda Dolnośląska
Do sprzedania mam tylne lampy ledowe do Audi a4 b8 Avant , komplet Cena 499zł Wrocław/Jelenia 661 873 784 http://naforum.zapodaj.net/1c63361662c7.jpg.html
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Dziękuje ! Strasznie długi czas realizacji, pozyskania tych kostek ;/ Jeśli miałby ktoś na stanie takie, będę bardzo wdzięczny. Dobrze zapłacę !
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Cześć, Czy pomoglibyście mi znaleźć wtyczki 5 pin'owe do tylnych lamp ledowych ? Aktualnie posiadam standardowe lampy, lecz przyszedł czas na ich wymianę.
-
Błąd 2886 Sterownik układu nadmuchu świeżego powietrza z tyłu
Rozumiem, a podpowiesz mi, gdzie mniej więcej mam szukać tego?
-
Błąd 2886 Sterownik układu nadmuchu świeżego powietrza z tyłu
Witam, w dniu wczorajszym zaświeciła się kontrolka od Silnika, po podłączeniu pod kompa, wskazuję problem 2886, czyli Sterownik układu nadmuchu świeżego powietrza z tyłu (J391) Czy macie jakieś pomysły jak to naprawić ? niestety błąd nie kasuję się;/ dodam, iż wszystko działa poprawnie, w czym może być problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi ! Pozdrawiam Kamil
-
Zakup i montaż GPS'u samochodowego
Rozglądam się za zakupem GPS'u do samochodu, czy macie jakieś doświadczenie z tym związane ? jaki system polecilibyście, wybór jest dosyć duży, także na tą chwilę nie wiem co wybrać. Co sądzicie o tym http://allegro.pl/najnowszy-lokalizator-samochodowy-gps-online-free-i5414974892.html Ile kosztuję montaż i ile trzeba dodatkowo płacić (miesięcznie, rocznie) ? Za każdą informację bardzo dziękuję ! P.S; jeżeli temat był już poruszany, proszę o przeniesienie:)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Znaczy się, chciałem tylko zobaczyć jak wygląda to wszystko, po zdjęciu pokrywy
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Szukam schematu rozrządu, ale nie mogę coś znaleźć, Jeżeli ktoś z Was natknąłby się, to bardzo proszę o podrzucenie linku, czy zdj Z góry Bardzo dziękuję ! Piona !
-
AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL
Piękna bestia ! bezawaryjności !
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Bardzo zaskakujące i miłe spotkanie, jak Tylko zobaczyłem Twoją Bestię, cały czas zerkałem kim jest Właściciel, aż się w końcu doczekałem :D Świetnie utrzymane autko posiadasz ! Co do Mojej Czarnuli, dzięki wielkie Mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3mka ! Jakiej A4 szukasz???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3mka ! )))
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3mka ! )
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Dzisiaj w godzinach 11-12, na wyjeździe z Lubania w kierunku Jeleniej, widziałem bardzo ładne B6 Avant w kolorze srebrnym/szarym z ramkami a4-klub Po Twojej jeździe mogę stwierdzić, że życie Ci nie miłe, takie manewry wyprzedzania czyniłeś, jakbyś nie miał wyobraźni;ppp Oczywiście bez Spiny )) Pozdrawiam !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3mka !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3manko ! Okolice ))))
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3mka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Si3manko ! )
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
Ziomek z mojej okolicy xd , jeżeli chcesz mogę Ci załatwić jego dane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratki ! Powodzenia !