Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ktoś lubi tematy obozów zagłady to polecam.


POWER-KRIS

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że film niedostępny bo lubię wieczorem obozy pooglądać...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy w całym tym faszystowskim obłędzie i tak byli mocno "humanitarni", jeśli można takiego określenia w ogóle użyć. Japońce to ponoć były su***syny...

Chociaż wczoraj nie wiem czemu, ale coś poczytałem na temat masakry Wołyńskiej. Nie mogłem, po prostu nie mogłem doczytać tego co zacząłem. Takie mnie obrzydzenie na ukraińców wzięło, że aż się wyć chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, aby wiedzieć że Ukraińcy to kacapy nie trzeba książek czytać :)

A Komorowski powiózł im 400 mln PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest taki prosty. Jak czlowiek poczyta, a jeszcze taki choleryk jak ja to efekt może byc tragiczny gdyby spełnić to co sie człowiekowi w głowie urodzi w złości. pytanie co zrobić w takim razie zmtą przeszłością? zastanawiam sie czasem, ze skoro jesteśmy sąsiadami to dla wspólnego dobra aby więcej tego scenariusza nie powtórzyć trzeba wyciągnąć rękę. Lepiej mieć Ukraińców za przyjaciół niz za wroga. Chociaż to pierońsko trudne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak oni chociaż przeprosili za przeszłość a tam flagi banderowcow na każdym wiecu. Na nasz stadion narodowy też przywieźli flagę i wywiesili w trakcie finału. Więc cóż to jest jak nie manifestacja?

A tak w ogóle to po cholerę im pomagać skoro Ukraińcy sami nie chcą walczyć o swój kraj. Krym oddali ze strachu a gdyby wszelkie siły rzucili do walki to Władimir nie szedłby do otwartej wojny. Po dzień dzisiejszy robi co mu się podoba bo mu na to pozwolono. Wystarczyłoby uniezależnić się od ruskiego gazu i Władimir leży i kwiczy. Oczywiście cała Europa musiałaby to zrobić a tak jesteśmy w sytuacji gdzie płacimy za gaz jedną ręką a drugą grozimy palcem czyt. sankcjami.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na "Wołyń" Smarzowskiego

oj będzie jazda

myślę że mnóstwo ludzi nie wie co tam się działo

z drugiej strony - trzeba przyznać że to wszystko jest zadziwiające

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/487556,ukraina-wizyta-prezydenta-komorowskiego-i-honory-dla-upa.html

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ukraiński parlament zagroził też karami" ja się k.... pytam komu? Bo my oczywiście pierwsi będziemy i co nam zrobią!? Pewnie łapę wyciągną po kolejne miliony ale tym razem może Duda nie będzie takim cymbałem i fakulca im pokaże.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka wschodnia jest niełatwa. Polacy nie mogą przemilczeć ludobójstwa na Polakach dokonanym przez ukraińskich nacjonalistów. Szacuje się liczbę zamordowanych Polaków na ok 120 tyś. Mordowano siekierą, palem, palono żywcem, ciężarnym kobietom szlachtowano łona. Większość ukraińskich zbrodniarzy zamordowali sowieci, niektórych dopadli dopiero w latach 50.
Obecnie Rosja jest zainteresowana dzieleniem Polaków z Ukraińcami. Głównym tematem dzielącym ma być zbrodnia wołyńska. Ta hekatomba będzie rozgrywana zawsze przez Rosję.
W naszym interesie jest współdziałanie z Ukrainą, nie jest to łatwe bo zadrą jest Wołyń. Ponieważ jedynie prawda jest ciekawa, potrzeba by tej prawdy w naszych stosunkach nie zabrakło, jednocześnie nie tracąc sojusznika ukraińskiego. Działania Komorowskiego i obecnego rządu w tej kwestii przemilczę, dość powiedzieć, że do tej pory nasza polityka była tożsama z niemiecką...
Polityka prowadzona przez Dudę powinna być diametralnie inna, uwzględniająca naszą rację stanu !!! Ale powtarzam - nie będzie to łatwe, bo Rosja będzie grała nastrojami poprzez media, trollami, agenturą wpływu. Czy trafi to na podatny grunt w Polsce ? Lemingi do tej pory wierzą, że wszystkiemu winny Kaczyński ( PO rządzi już 8 lat ) :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najważniejszą sprawą jest godne uczczenie pamięci ludzi, którzy zginęli tylko za to, że byli Polakami. A zginęli w masakrycznych okolicznościach. Zwierzęta wydają się bardziej ludzkie od tego co się działo na Wołyniu. Ci ludzie zasługują na naszą pamięć. Bo dlaczego mamy tylko pamiętać o ofiarach niemieckiego faszyzmy czy sowieckim mordzie na polskich oficerach, których było "ledwie" ok 20 tysiecy. A te 120 tysiecy niewinnych ludzi? Zaraz po wojnie miała miejsce akcja Wisła, rozprawiajaca się z OUN i UPA. Za tę akcję polski parlament już na początku lat 90-tych przeprosił. Ale u licha dlaczego ciągle władze milczą o tym co się stało na Wołyniu... Nie zmasakrujemy Ukrainców za to przecież ,nie chodzi o to żeby się mścić bo to niczemu nie służy. O pamięć chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...