Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowy lusterek


Audi sline

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Jest jakiś prosty sposób na zmiane w/w części? Mam takie a'la S4 obudowy i nie podchodzi mi to kompletnie... Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jest jakiś prosty sposób na zmiane w/w części? Mam takie a'la S4 obudowy i nie podchodzi mi to kompletnie... Pozdro!

ale co nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują, chodziło mi bardziej o sam styl tych lusterek a nie kolor. Bo pasować technicznie to wszystko działa ...potrzebuje jakis manual , jak te obudowy sciągnąć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz dwie śrubki od dołu zdejmujesz szkło i zdejmujesz obudowy i tyle. Siedzi tylko na takich wsuwkach z tyłu jak pokombinujesz powinieneś dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tylko uwazaj lubia sie lamac :kwasny:

poruszaj obudowa gora dol i powinno wyjsc

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie pod temat. Koledzy pomóżcie, próbowałem dostać sie do lusterek i przy próbie odkręcenia "chrupnęła" jedna z śrubek od dołu lusterka. Teraz ani przykręcić ani wyciągnąć ???Help ???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sciagnac ta blende? jak nie sproboj sciagnac lusterko i zobacz co tam w srodku nie funguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze nie mogę dostać sie do lusterka bo jedna z śrubek od dołu ukruszyła się. Gdybym się dostał do środka zapewne cos sobie poradzę ale w obecnej chwili kompletny lament.

Co zrobić?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zdiac lusterko najpierw i zagladnij od srodka. probowales rozwiercic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...