Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hybryda avf


kisielek123

Rekomendowane odpowiedzi

witam was, w zwiazku ze moje turbo juz powoli jest na wykonczeniu, chce zrobic hybryde avf/arl, moze ktos z was wie kto sie tym zajmuje na slasku? okolice rybnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie utknął temat?? Też przymierzam się do bardziej wydajnej turbiny jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile barów bezpiecznie może pompować taka hybryda ?

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie bardzo interesuje ponieważ moje seryjne turbo ma już dość. Nam plan wsadzić coś wydajniejszego wraz fmic. Będę to chciał zrobić wraz z wymiana rozrządu aby nie rozkręcać dwukrotnie. Szukam info o sprawdzonych rozwiązaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra hybryda do 2.3 bar


IMG_5445.jpg


tutaj slabsza http://www.turbodynamics.co.uk/shop/mdx460x-exchange-hybrid-turbo-stage-2-for-vag-19tdi-130bhp-p-4875.html

Edytowane przez iceweed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta zabijają. Po drugie to wyspy. Poszukam cos w pl. Na razie zbieram informacje żeby nie żałować zakupu

Edytowane przez Krzycho81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie bardzo interesuje ponieważ moje seryjne turbo ma już dość. Nam plan wsadzić coś wydajniejszego wraz fmic. Będę to chciał zrobić wraz z wymiana rozrządu aby nie rozkręcać dwukrotnie. Szukam info o sprawdzonych rozwiązaniach.

BRD, GTB, CAHA ewentualnie hybryda od Dev'a (p&p) ktora stroi sie dobrze :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=802201659857796&id=684944288250201&refid=17&_ft_&__tn__=C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sa wysokie koszta to daj sobie spokoj z tuningiem


W turbospec zrobia taniej taka hybryde do 2.3 bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 funtów plus przesyłka to raczej spore koszta w porównaniu np z brd. Rozumiem ktoś robi auto do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Obecnie mam serie która wytrzymała ok 50- tysi na programie. Była już jak kupiłem auto a bujam się nim trochę.

Wiec chce wsadzić coś sprawdzonego. Każda sugestia jest cenna, za które dziękuje.

Edytowane przez Krzycho81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz tanio i dobrze dzwon do turbospec lub dev tyle odemnie. Ile pompowales na serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile pompowała, program zrobiony był na 169 PS w ECU Project. No chyba ze hamownia optymistyczna. Dzwoniłem to turbospec cena zadowalająca, sprawdzę jeszcze tego deva. Generalnie zamontowany bedzie ,FMIC, praktycznie pusty przelot (mam dpf bez sąd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odżyło ale sprzęgło potrafi puścić. Szykuje się wymiana tylko na jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica na tym turbo ?
U mnie siedzi teraz program 172hp , co prawda auto było hamowane w 2005r , także nie wiem jak to wyglada teraz.
Ale ciekawi mnie jaka jest różnica po zmianie, widzę że Twój program był "podobny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...