Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 silver by Marcino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj na całość. Co najwyżej będziesz miał 18mm luzu między asfaltem a podwoziem'

Opublikowano

Kręć gwintem kręć :D

jakie masz opony ?

Opublikowano
  • Autor

Gwint założony foty później a oponki 225/45/17

Opublikowano

a nic ci nie obciera ? ja mam 225/45/17 i na zakretach obciera po stronie kierowcy

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie robione klockiem 16ie4o0.jpg

a nic ci nie obciera ? ja mam 225/45/17 i na zakretach obciera po stronie kierowcy

a mnie to obciera osłona i każde G**no zbiera z drogi:(
Opublikowano

Ale i tak już ładnie wygląda, nisko i koło nawet fajne.

Opublikowano
  • Autor

A przy najbliższej okazji większego portfela muszę wymienić sprzęgło tylko zastanawia mnie z jakiej firmy wybrać bym szybko go nie wymieniał jak mu nowa mapę wsadza i czy razem z dwumasem?

Opublikowano

kolego masz gwinta , mozesz mi zmierzyc jakos jak go masz ustawionego mam te same felgi te same opony i mi obciera , podaj jakis wymiar, ile gwintu do nakretki , ile od ziemi do nadkola z tylu i przodu bede bardzo wdzieczny

Opublikowano
  • Autor

Podam wieczorem bo tu mam nierówno a przód do nakrętki miałem 7cm a tył 6cm

Ale i tak myślę jeszcze po zmieniać bo wydaje mi się że siedzi nierówno

kolego masz gwinta , mozesz mi zmierzyc jakos jak go masz ustawionego mam te same felgi te same opony i mi obciera , podaj jakis wymiar, ile gwintu do nakretki , ile od ziemi do nadkola z tylu i przodu bede bardzo wdzieczny

Opublikowano

o kurcze to nie dziwne bo ja mam tyl 3,5 przyod 4,5 przegialem :D

od poczatku dolnego zwoju do nakretki 6 cm tak ? jak to mierzysz dokladnie

Opublikowano
  • Autor

Od początku gwintu do nakrętki

Opublikowano

dobra dzieki kolego dzis pokrece tak jak ty masz zobaczymy jak bedzie : ) Felgi masz zacne : ) :banan:

Opublikowano
  • Autor

No i maskownice głośników dotarły i są założone a na dodatek niemusialem przerabiać oparcia na składane gdyż znalazłem całe i jedna robota mniej :))

Opublikowano

dodaj fotke : )

Opublikowano
  • Autor

m7azqh.jpg

33dd1mc.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie , jeszcze foty calego autka sesja :D

Opublikowano
  • Autor

Sesyjka będzie najprawdopodobniej w sobotę więc myślę że w ten sam dzień wstawię jakieś fotki.

Boosman a jak ci poszło z gwintem?

Opublikowano

poszedł do góry na 6 przód 5.5 tyl i narazie okey

mysle nad zmiana tych opon na 215/45/17 bo miota na koleinach : )

Opublikowano

Bardzo ładny, na dodatek można już w PL takie rejestrować. A takiej dokładki jak Ty masz pomalowaną z przodu to mi brakuje i nigdzie nie mogę dostać :P

Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie dokładki jeszcze 2 ale czarne a ta sam malowalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.