Treść opublikowana przez marcino153
-
Bi xenon a tryb turystyczny
Witam wszystkich może ktoś mi pomoże bo jestem trochę zakłopotany. A więc mieszkam w UK i w najbliższym czasie jadę do pl i w swoim aucie mam bi xenon nieskretny i posiadam też trym turystyczny który mogę włączyć i jeżeli będę jechał po Europie to lampy same się jakoś przestawia na ruch prawostronny czy muszę kupować naklejki na lampy? Z góry dziękuję za pomoc
-
Powiazanie czujnika wstecznego z przeplywomierzem
Witam moze to juz bylo ale niemoglem nigdzie znalezc odpowiedzi. Silnik; 1.9 TDI AJM Wiec problem jest taki ze pali mi bezpiecznik gdy wbijam wsteczny i na dodatek brak mocy z powodu przeplywimierza gdy pali ten bezpiecznik. Wymienilem czujnik wstecznego i przeplywomierz dalej to samo Niemam pojecia co to moze byc i z gory dziekuja za pomoc
-
Ajm brak mocy
Witam panowie jeszcze raz z tym samym problemem ale teraz to bezpiecznik mi wywala caly czas gdy wbije wsteczny. Moze ktos pomoze lub ma jakis pomysł?
-
Ajm brak mocy
Problem rozwiązany niewiem czemu ale bezpiecznik od światła wstecznego poszło wymieniłem i moc nagle wróciła.
-
Ajm brak mocy
Witam mam mały problem gdyż z braku mocy niema jazdy. Od odpalenia niema wogole mocy do jazdy zwykły diesel normalnie był podłączony do kompa błąd 17552 a gdy go kasuje zaraz sie znowu pojawia. Przeplywomierz wymieniony na sprawny i dalej to samo. A gdy go gasze to niema takiego telepniecia jak zawsze było tylko tak gładko się gasi. Sztanga i grucha turba działa poprawie. Wężyki ciśnieniowe wszystkie całe. Cały zawór egr wymieniony gdyż słyszałem że to też może być przyczyną. Proszę o pomoc a auto bardzo potrzebne do pracy gdyż zarabia na człowieka.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Oczywiście że obserwuje. Ja z northampton jestem a ostatni post był sierpień 2015
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a kiedy jest? to pewnie ja się wybiorę.
-
Wydech rs do tdi
Witam szukałem i nieznalazlem a więc pytanie takie czy wydech od rs4 podejdzie jakoś do 1.9 tdi z małymi przeróbkami ? Bo mam okazję tanio kupić http://fs2.directupload.net/images/150616/um9n6q9y.png .
-
A4 silver by Marcino
Ja mam takie dokładki jeszcze 2 ale czarne a ta sam malowalem
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Może późno ale czytałem twój temat i doszedłem do posta na temat lotki u mnoe sobie zobacz jak to wygląda bo ja mam akurat czarna i powiem ze kozak.jak dla mnie jest:) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315361-a4-silver-by-marcino/
-
A4 B5 Silver by Boosman
A jaka konsole masz? Przedlift czy polift?
-
A4 B5 Silver by Boosman
Ja proponuję dach pomalowac na czarny połysk ewentualnie plastidip.
-
A4 silver by Marcino
Sesyjka będzie najprawdopodobniej w sobotę więc myślę że w ten sam dzień wstawię jakieś fotki. Boosman a jak ci poszło z gwintem?
-
A4 silver by Marcino
- A4 silver by Marcino
No i maskownice głośników dotarły i są założone a na dodatek niemusialem przerabiać oparcia na składane gdyż znalazłem całe i jedna robota mniej )- A4 silver by Marcino
Od początku gwintu do nakrętki- A4 silver by Marcino
Podam wieczorem bo tu mam nierówno a przód do nakrętki miałem 7cm a tył 6cm Ale i tak myślę jeszcze po zmieniać bo wydaje mi się że siedzi nierówno- A4 silver by Marcino
A przy najbliższej okazji większego portfela muszę wymienić sprzęgło tylko zastanawia mnie z jakiej firmy wybrać bym szybko go nie wymieniał jak mu nowa mapę wsadza i czy razem z dwumasem?- A4 silver by Marcino
Zdjęcie robione klockiem a mnie to obciera osłona i każde G**no zbiera z drogi:(- A4 silver by Marcino
Gwint założony foty później a oponki 225/45/17- Sprzęgło hałasuje przy puszczaniu pedału
Ja sądzę że to dwumas idzie do kosza- A4 silver by Marcino
Jakiś Prosport może nie z najwyższej półki ale miałem go w Vento i nienazekalem Jutro wstawię fotkę. A teraz myślę jak dużo niżej go dać by było cacy.- A4 silver by Marcino
Mnie się widzi srebrny kolor na Dokladkach tylko tył muszę zespawac No dziś gwinta zakupiłem jutro się będzie zakładał- [ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Może jakieś foty?- [ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
A powiedz mi jak ty tam prawa rurę upchales ? - A4 silver by Marcino