Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 silver by Marcino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów!

Aktualnie mieszkam w UK

Rok temu po sprzedaży VW Vento

v5fo12.jpg

Pilnie się poszukiwało auta a w planach był Golf IV.

W jednym z portali aukcyjnych natrafiłem na właśnie ta audiczke.

Opis był bardzo krótki (Jedno zdjęcie dodane) PRZEGLĄD JEST, PELNA HISTORIA SERWISOWA, I ROZRZĄD WYMIENIONY.

I zapewne niewiele osob by się zaiteresowalo a mnie tknęło by go zobaczyć.

Po oględzinach zdecydowałem się go kupić i do tej pory nie żałuje :)) i dowiedziałem się ze jestem 3cim właścicielem

Jakis tydzień pozniej po zakupie padla pompa ABS dobrze to ze szrot niedaleko i bez problemu moza bylo z tej samej a4 wyciągnąć P taki maly psikus na dzień dobry:P

24bogea.jpg

11t8pbt.jpg

161ydme.jpg

Audi A4 B5 2000r.

Silnik: 1.9TDi PD AJM 115KM z przebiegiem 230tys. przy kupnie na tą chwile ma jakies 310tys.a jeździ jak nowka:)) Bez zadnych problemów :)

Wyposażenie miało standardowe jak po II lifcie

- 4x el. szyby

- 4x Airbag

- Pełen FIS

- El. luterka + podgrzewane

- Klimatronik

- Alarm

- Ori radio + zmieniarka cd

- Domykanie szyb z pilota

- Serwisowanie od samego początku tak wynika z książki

W Planach:

- Przyciemnić tylną szybę (potrzebny fachowiec)

- Pomalować dokładki zderzaków w kolor

- Zmiana grillu od RS4

- Dokladka od Cupry

- Końcowy wydech na dwu-rurke

dwu-rurke

- Dokończyć klejenie dekorów w Carbon zostało tylko w desce rozdzielczej

rozdzielczej

- Lewe duże lusterko EU

- No i może inne kolo jeśli fundusze pozwola

Zrobione

- Gwint założony:)

- Koło RS4 17" oponka 225/45/17

- Siedzenia kubełkowe skórzane od S4

- Kierownica od S4

- Boczki drzwi skórzane z głośnikami Bose

- Mały spoiler od M3 na tylnią klape

- Przyciemione tylne boczne szyby

- Podłokietnik

- Oklejone dekory w drzwiach i na konsoli w Carbon

- Radio 2 Din

- Czarne plastiki

- Tylne oparcie znalazłem całe więc nietrzeba przerabiać:))

- Maskownice Bose w drzwiach

- Zaciski w czerwień

Aktualne Zdjecia:

2di0yrk.jpg

2i7le0p.jpg

os96pk.jpg

23ly2yf.jpg

9gg281.jpg

2vci96q.jpg

Komentarze Mile Widziane:) A na Czasie będe dodawał jak coś mi się przypomni więcej

A tu taki środek dla mnie kosa:))2mg5kro.jpg

Fotki w dzieńdqswlu.jpg15x0oyb.jpg

Lędźwie podłączone przy pomocy oryginalnej wiązki tak jak powinno być :)) zajelo mi to jakieś 2 godz ale zaciesz jest :))

Edytowane przez marcino153

Opublikowano

Ciut w dół i będzie super :) czysty i zadbany samochodzik. Gratuluję :hi:

Opublikowano

Czemu wy tam po nie tej stronie jezdzicie heheh furka super :) rob programik nie bedziesz zalowal.

Opublikowano
  • Autor

Dziś pożegnałem 1Din a Przywitałem 2Din :))))

xljqlk.jpg

Edytowane przez marcino153

Opublikowano

ładna, zadbana b5, miło się ogląda fotki :)

Opublikowano

ładna audi :)

gdzie dokładnie jesteś kolego w uk? :)

Opublikowano
  • Autor

Mieszkam w Dorset pomiędzy Bristolem a Bournemouth


Dokładka w kolor niby ten sam kod ale jakoś się rożni ;/

6rlimv.jpg

dwc0ue.jpg

A tak przy okazji posiada ktos zaślepki spryskiwaczy w zderzak?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

na plastiku zawsze się troche kolor różni :)

Opublikowano

Ladna;) mam podobna ;) nie myslisz felg w czarny mat?

Opublikowano

nierob w mat to glupota w polysk lub pol polysk to rozumiem :hi:

Opublikowano

Ja sie właśnie zastanawiam jakie felgi do mojej srebrnej

Opublikowano
  • Autor

Myślę by malować w jakiś grafitowy kolor

Opublikowano

tez nad grafitem myśle i niewielki rant polerowany

Opublikowano
  • Autor

Kozacko by wtedy wyglądało :>

Opublikowano

59ef0bee62b173b8fe022afced27d13c.jpg

d05b845fc9ad540a3f56205107f54795.jpg

Jakieś tam poglądowe może pomoże ci ocenic jak wygląda grafit w pakiecie ze srebrnym

Opublikowano

no jest okey , tylko inny wzór i wiekszy rant i malina : )

Opublikowano

Audi ładne zazdroszczę ci tych lamp z przodu bo sam poszukuję takich. Środek zadbany. Nie myślałeś, aby dokładki w zderzakach przód i tył pomalować na czarny połysk zamiast w kolor nadwozia? Ja w swojej tak będę robił i będzie dużo lepiej samochód wyglądał.

Opublikowano
  • Autor

Mnie się widzi srebrny kolor na Dokladkach tylko tył muszę zespawac

No dziś gwinta zakupiłem jutro się będzie zakładał :)

Opublikowano

A jakiej firmy zakupiłeś gwint kolego?

Opublikowano
  • Autor

Jakiś Prosport może nie z najwyższej półki ale miałem go w Vento i nienazekalem

Jutro wstawię fotkę. A teraz myślę jak dużo niżej go dać by było cacy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.