Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

n75, niedoładowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy n75 może powodować niedoładowanie poprzez zacinanie się tłoczka? Rezystancja ok 28 omów. Czasem zdarzy się na 1 biegu że chce deptąć i zamiast 0,5b wskoczyć mniej więcej 2-2,5 obr wskakuje przy 3, 3,5, 4 tys. obrotów... jak mu się podoba. I nie jest to takie narastanie ciśnienia tylko jak uderzy nagle to strach się bać ;] WG praktycznie nowe, nie zacina się, DV tez praktycznie nowa. Nieszczelnosci brak.

Opublikowano

podmien n75 i bedziesz widzial on steruje grucha wg.

Opublikowano

radzę nie dopieprzać w tej sytuacji, u mnie jak się tak przycinał n75, to najprawdopodobniej zabił DV - wtedy gdy urywało łeb od doładowania.

Opublikowano
  • Autor

nie mam z kim podmienic, musialbym kupic nowy.

Opublikowano

ludziska gdzieś radzili wyjąć zaworek, psikać wd40, przedmuchać i dawać napięcie żeby pocykał i się rozruszał

Opublikowano
  • Autor

robilem tak nie raz i raczej nic nie daje...

Opublikowano

Zawór można rozebrać i wtedy przeczyścić.

Potem skleić i bedzie działać.Tam nie ma się co psuć tylko się brudzi.

Robilem to u siebie i działa już 2 lata

Blaszki nie trzeba ciać

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=382782

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

no ja tez to rozerwałem i skleiłem kropelką :P ale kiedyś kupie ori i wstawie nie drutowany, bo jakoś tak się boję ;P

Opublikowano

gdzie ten zawór n75 sie znajduje . ma ktoś zdjecia bo nie wiem

szukałem w necie ale nie ma

Opublikowano

ubcfpquf.jpg


mam

Opublikowano
  • Autor

n75 podmieniony i jednak to nie on. Czarna magia.

Opublikowano

wyciągnełem dziś N75 i jak dmuchałem w te wężyki to w dwóch normalnie jest przepływ a jeden wężyk jest jakby zaślepiony nie da rady dmuchnąć. tak ma być czy raczej jest przypchany???

Opublikowano

Tak ma być

Jakbyś zawór zasilił 12v to było by naprzemian

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

czyli jest sprawny???

Opublikowano

Niby tak, ale może się zacina w nim tloczek a to ciężki temat do zdiagnozowania. Najlepiej podmienić na inny i zobaczyć czy coś się zmieniło, poprawiło.

Opublikowano

odczułem spadek mocy ale chyba to przez te felgi 17 225/45.

Opublikowano

Zrób logi będzie wiadomo

Opublikowano

Mooostatnio sięioddzielil od trójnik a turbo gwuzdako ale auto jechało jak zwykle 125 pomogło wyczyszczenie tloczka sprężyny i s klejenie super glu

Opublikowano

Panowie ostatnio zauważyłem że jak pędze po wiedzmy na 3 biegu ponad 3 tyś obrotów i puszczam gaz to czuć takie pchnięcie silnikiem jak by na chwile dodał gazu. aż przód w aucie podnosi. czym to jest spowodowane??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.