Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabudowa SUBa B&O w bagażniku


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś foty lub linka jak zabudowany jest SUB w bagażniku Avanta? Chodzi o rys montażowe ale też i o wygląd rzeczywisty. Chcę go podpiąć do innego wzmacniacza, a zabudować jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub B&O niczym oprócz głośnika nie rożni się od zwykłego suba montowanego w ASS. Jak chcesz jak oryginał to szkoda czasu na lepienie i kombinowanie bo pewnie i tak taniej i szybciej wyjdzie Ci kupić gotową puszkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub B&O niczym oprócz głośnika nie rożni się od zwykłego suba montowanego w ASS. Jak chcesz jak oryginał to szkoda czasu na lepienie i kombinowanie bo pewnie i tak taniej i szybciej wyjdzie Ci kupić gotową puszkę :wink:

Tak też zamierzam zrobić, ale interesują mnie kwestie montażowe: jak się tą puchę montuje w ori, co ze styropianem, jak to w ogóle leży w bagażniku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potem zejdę do garażu i cyknę fotę :)

Albo masz z neta :wink:

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/81/2921/8476586/s5001079-58541.JPG

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/81/2921/8877792/mulde2-4667.JPG

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz kolego czy da się wymienić zwykłego suba na b&o ?? czy to co da? bo podejrzewam że wtyki pewnie nie pasują, a jeżeli pasują to pewnie zwykły wzmak nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden czort czy czy zwykły czy B&O różnicy nie zauważysz. Szkoda kasy

To co to Audi takie gó**o wkłada w tych A4? Kurde dziwię się bo moja laska ma A3 z Bose i gra pieknie a tu taka kicha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei wrzucaj BO, szkoda kasy

jak nie zmienisz wiązki, to cały pomysł jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei wrzucaj BO, szkoda kasy

jak nie zmienisz wiązki, to cały pomysł jest bez sensu

Masz na myśli jakość dźwięku? Ja tego BO nie miałem okazji słyszeć, ale jak czytam forum i nawet DIY jest na zabudowę zestawu BO, to pomyslałem, że to super zestaw. Tymczasem piszecie, że to kicha..... Mnie ten sub zainteresował głównie ze względu na kształt puchy i łatwość montażu. Cyba zostanę tylko przy wooferach (przynajmniej na razie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no BO Ci odpali jeśli pociągniesz go razem z wiązką - wymiana głośników nie ma żadnego sensu

rzecz jasna mam tu na myśli też wszelakie końcówki i całość podzespołów, od A do Z

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana wszystkich podzespołów na B&O. Choć to kosztuje prawie 2,5 tys :facepalm: i nie powala dźwiękiem (przynajmniej mnie) Do tego CP więc wzmak musi być 100% legalny a to prawdziwa porażka w tym kraju :wallbash:

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...