Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka i problem po odlaczeniu akumulatora.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj odebrałem autko od mechanyka i zauważyłem ze nie działo calkowite zamknięte szyby przy pomocy klikniecia w przycisk: Tak wiec sprawdziłem czy dziala domykanie szyb z kluczyka. Po operacji domykania szyb z kluczyka szyby dzialaja prawidłowo, lecz nie dziala automatyczne otwieranie wszystkich szyb z kluczyka. Reasumując z kluczyka szyby zamyka a nie otwiera :/. W czym moze yc problem ?

Dzieki za pomoc i pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPróbuj zakodować jeszcze raz ? pytaj barana co majstrował bo mógł ci coś uszkodzić ... skasuj błędy na poczatku powinno pomóc ale w razie czego dodawaj na reklamacje .. jak szybciej działało wszystko to do cholery w jedna chwile nic nie pada całkowice chodz sie zdarza ale bez jaj .. .. sprawdz po koleji wszystko same proste sprawy a później dalej kmiń co z tym fantem zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne trzeba je po prostu od nowa zaprogramować

Opuść szyby do dołu trzymając cały czas przyciski, przytrzymaj 3s zasuń w ten sam sposób i powinno działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc odlaczylem aku. Przy wlaczonym zaplonie opuscilem wszystkie szyby jednoczesnie trzymajac przez 3 sekundy przycisk i taak samo po zamknieciu. Nic to nie dalo o szyby nadal z kluczyka sie zamykaja ale nie otwieraja :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie łapie za 1szym razem musisz parę razy az moduł komfortu nauczy sie na nowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc taak;

jak odlaczylem aku to nie moglem opuscic szyby jednym kliknieciem, po operacji opuszczenia max 3 sekundy i podniesienia max dziala otwieranie jednym kliknieciem przycisku,

po tejze operacji dziala DOMYKANIE z kluczyka

caly czas nie dziala OTWIERANIE z kluczyka :/.

Nie pamietam jak to bylo ale jak zamyka szyby to i otwierac musi :/. Czy podlaczenie pod vaga cos da??. Bede jutro jeszcze probuowac bo ogarniam jeszcze temat ustawienia ramki drzwi bo mi troche wieje przy wyzszych predkosciach :D

dzieki za dotychczasowa pomoc

ps. sorki ze pisze zawsze ez polskich znakow ale klawiatura mi ledwo dziala ( male dziecko w domu :P )


Witam. Caly czas jest probleem z tymi szybami. :/ Próbowałem już kilka razy dolączania aku itd. Nic nie pomaga. Gdzie ew. szukać przyczyny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działało wcześnie otwieranie z kluczyka ? U mnie tylko zamyka z klucza i dołożonego pilota centralnego (brak pompki ze sterowaniem radiowym)

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oświetlenie wnętrza Ci sie ściemnia czy gaśnie od razu :) bo z tego co czytałem to jesli sie stopniowo ściemnia to i ma funkcje otwierania z klucza :) a tak btw to po co Ci otwieranie szyb z klucza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi to potrzebne hehehe już tłumacze. Autko pod moją praca stoi w pełnym sloncu. Jak kończe pracę to pięknie bym se to otworzył i wypali spokojnie papieroska na zewnątrz a nie otworzyć drzwi przkręcić stacyjke otworzyć okna, wysiąść, dopalić :D:P :D:D:D. Światełko gasi się gwałtownie, nie stopniowo. Też właśnie to czytam i chyba fakgtycznie jest jak u ciebie. Tylko coś kojarze że je otwierałem z kluczyka, ale rączki nie dam se uciąć :D


A to otwieranie z kluczyka to była opcja czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie młotek do szyb i nie będziesz miał problemu z piekarnikiem w aucie :P wydaje mi sie ze to chyba w poliftach było opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie młotek do szyb i nie będziesz miał problemu z piekarnikiem w aucie :P wydaje mi sie ze to chyba w poliftach było opcją :)

Cholera młotek wozić w aucie, mhhh wzrosnie spalanie (niepotrzebny balast) :D Sprawdze se w kodach wyposażenia. mam całlą liste z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie również tylko domyka z kluczyka/pilota.otwierania z kluczyka nie miałem i nie mam.wydaje mi się że ta opcja występuje w młodszych rocznikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja safe to bodajże ryglowanie zamków(kumpel w passerati b6 miał tak opisaną tą funkcję) Auto zamknięte i nie idzie otworzyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz :) a co do blokady wnętrza to moze auto zamykanie auta powyżej Np 15km/h.

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie może ktoś z was jakie jest kodowanie do tego, by szyby domykały/ otwierały się z kluczyka?

Aa... Domykanie z kluczyka w mojej B6 przestało działać, jak zakodowałem auto ryglowanie centralnego powyżej 15km/h, więc może kolega też nie miał fabrycznie tego "bajeru" i ktoś to dokodował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...