Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwrotnica a4 b6 1.9 przód


A4b6quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ,wczoraj rozkręcałem przednie zawieszenie , aby wymienić amortyzatory i sprężyny z 1BA , na Eibacha Feder . Prawa strona poszła szybko,wachacze wyszły śruby odkręciły się ,ale w lewej stronie górnych wachaczy nie dało się odkręcić.Próbowaliśmy wybijać ciąć,i moje pytanie jest takie czy,zwrotnica od 1.9 tdi jest taka sama jak w 2.5 tdi bo niestety przy rozwiercaniu,szlak ją trafił i musze jutro nowa zwrotnice kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piastę mogę przełożyć, jutro jadę coś poszukać, bo robota stanęła w miejscu :facepalm::facepalm: a nie chce aby wcisnęli mi,coś co nie będzie pasowało. :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Faktycznie dzwoniłem do Plichty i cena 1300 zł :facepalm: a jak zapytałem się, czy może mi numer część podać,to mi odmówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty :banan: dostałem używkę za 100zł , wszystko poprzekładałem i jest ok. Starą musiałem ciąć flexą , aby wahacze górne odzyskać . Niestety musiałem jechać po nią na wioskę, bo u mnie w okolicy na żadnym złomowcu nie mieli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechać się opłacało, byłem tylko uziębiony z transportem , bo musiałem zabrać starą zwrotnice na wzór, bo jak dzwoniłem po tych złomowcach ,to tylko mieli do benzyny nic do diesla , wszystko przełożyłem ze starej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam też pytanko, bo jakiś czas temu przy próbie wymiany górnych wahaczy miałem szybką akcję (sobota godz 11) szukania zwrotnicy.

I po szrotach pieprzyli że są różne zwrotnice diesel - benzyna

Przekopałem teraz etkę i sam nr zwrotnicy jest ten sam....i niema żadnego rozdzielenia na wersje silnikowe - ew S4

Podejrzewam że to chodzi o to, że elementy których nie zdemontowali (może się nieudało ;p) są różne, np piasta, wachacze górne, czujnik abs.

ma ktoś coś wiedzy ? bo chyba będe prawą piastę zmieniał i wolałbym zwrotnice kupić wcześniej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta,

Jak kolega wyżej pisał, potrzebuje wymienić lewą zwrotnicę, więc ponawiam pytanie czy jest to element ujednolicony (bezn-diesel) czy jak szukać odpowieniej zwrotnicy

PS.
I czy od A6c5 jest to ta sama goleń(zwrotnica) ?
I jaki jest ori numer aby zweryfikować poprawność szukanego/sprzedawanego elementu.

Edytowane przez słoniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...