Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwrotnica a4 b6 1.9 przód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ,wczoraj rozkręcałem przednie zawieszenie , aby wymienić amortyzatory i sprężyny z 1BA , na Eibacha Feder . Prawa strona poszła szybko,wachacze wyszły śruby odkręciły się ,ale w lewej stronie górnych wachaczy nie dało się odkręcić.Próbowaliśmy wybijać ciąć,i moje pytanie jest takie czy,zwrotnica od 1.9 tdi jest taka sama jak w 2.5 tdi bo niestety przy rozwiercaniu,szlak ją trafił i musze jutro nowa zwrotnice kupić.

Opublikowano

Z tego co ja się orientuję to są różne piasty (srednice).

Szukaj używki bo nowa powala cena.

Opublikowano
  • Autor

Piastę mogę przełożyć, jutro jadę coś poszukać, bo robota stanęła w miejscu :facepalm::facepalm: a nie chce aby wcisnęli mi,coś co nie będzie pasowało. :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Faktycznie dzwoniłem do Plichty i cena 1300 zł :facepalm: a jak zapytałem się, czy może mi numer część podać,to mi odmówiła.

Opublikowano

Szukaj uzywki...

Opublikowano

szukaj używki, ja dałem 100zł :)

Opublikowano
  • Autor

Temat ogarnięty :banan: dostałem używkę za 100zł , wszystko poprzekładałem i jest ok. Starą musiałem ciąć flexą , aby wahacze górne odzyskać . Niestety musiałem jechać po nią na wioskę, bo u mnie w okolicy na żadnym złomowcu nie mieli :facepalm:

Opublikowano

Ja kiedyś po zwrotnice do swojego jechałem ponad 70km a i tak się opłacało.

Opublikowano
  • Autor

Pojechać się opłacało, byłem tylko uziębiony z transportem , bo musiałem zabrać starą zwrotnice na wzór, bo jak dzwoniłem po tych złomowcach ,to tylko mieli do benzyny nic do diesla , wszystko przełożyłem ze starej .

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam

mam też pytanko, bo jakiś czas temu przy próbie wymiany górnych wahaczy miałem szybką akcję (sobota godz 11) szukania zwrotnicy.

I po szrotach pieprzyli że są różne zwrotnice diesel - benzyna

Przekopałem teraz etkę i sam nr zwrotnicy jest ten sam....i niema żadnego rozdzielenia na wersje silnikowe - ew S4

Podejrzewam że to chodzi o to, że elementy których nie zdemontowali (może się nieudało ;p) są różne, np piasta, wachacze górne, czujnik abs.

ma ktoś coś wiedzy ? bo chyba będe prawą piastę zmieniał i wolałbym zwrotnice kupić wcześniej ;D

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzewam kotleta,

Jak kolega wyżej pisał, potrzebuje wymienić lewą zwrotnicę, więc ponawiam pytanie czy jest to element ujednolicony (bezn-diesel) czy jak szukać odpowieniej zwrotnicy

PS.
I czy od A6c5 jest to ta sama goleń(zwrotnica) ?
I jaki jest ori numer aby zweryfikować poprawność szukanego/sprzedawanego elementu.

Edytowane przez słoniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.