Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Drzwiami kierowcy "FILM"


Bartek221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od początku zakupu mojego Audi borykam się z problemem przednich drzwi kierowcy które ciężko się zamykają, na początku nie było to aż tak męczące ale teraz jest już coraz gorzej. Poniżej zamieszczam zdjęcia i film ukazujący problem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c612a41904163a6e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eda4f6141d29b97.html

Z góry dzięki za pomoc:)

Edytowane przez Bartek221
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś film jako prywatny. Nie można go obejrzeć. Ze zdjęć wnioskuję, że drzwi się opuściły. Sprawdź czy śruby zawiasów są dokręcone. Jeżeli nie to wyreguluj na nich drzwi i je dokręć. Jeśli to nie pomoże to sprawdź czy na zawiasach nie ma luzów (jaki przebieg ma auto?) - otwórz drzwi i łapiąc za ich krawędź spróbuj poruszać nimi do góry. Może trzeba wymienić lub przetoczyć zawias, bo drzwi były już tyle razy otwierane, że się wyrobił. :decayed:

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za film:) na zegarze jest 220 tyś. próbowałem unieść otwarte drzwi do góry ale nie wyczułem żadnego luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może one tak po prostu się zamykają? :grin: Z odległości 3cm chcesz je zamknąć? Wystracyz psiknąc w jedno miejsce wd 40 lub czyms smarujacym i jest luks, jutro zrobie zdjęcie o co mi chodzi po prawej stronie na drzwiach masz takie metalowe poruszaj tym srubokrętem i nasmaruj bedzie ok :)

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za film:) na zegarze jest 220 tyś. próbowałem unieść otwarte drzwi do góry ale nie wyczułem żadnego luzu.

ja bym obstawiał, że na zawiasach drzwi są źle ustawione. Widać wyraźnie, że się nie zgrywają z wnęką. Dopiero kiedy zamek wejdzie na ten rygiel, który w niego wchodzi drzwi się unoszą i wpasowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego EASYMOONRIDER jakaś porada jak je wyregulować?

Edytowane przez Bartek221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego EASYMOONRIDER jakaś porada jak je wyregulować?

Nie robiłem jeszcze tego w b6, bo u mnie się wszystko zgrywa, ale podejrzewam, że wystarczy popuścić śruby zawiasów i wtedy drzwi podnieść. Robiłem tak przy golfie 4. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...