Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zenec ZE-NC3141D miało być plug&play i bryndza


Ziela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z nawigacja dedykowana do a4 b7 zenec ze-nc3141d. Miało być plug&play jest emulator can zeby działało sterowanie z kierownicy i wyświetlało sie wszystko na fisie. Sprawdzone w seacie exeo i audi a3 sportback z 2009 roku i nie działa. Poprzednie radio concert 2 z mp3 wszystko działa prawidłowo. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Sprzedający powiedział żebym zmostkowal dwa kable i sprawdził czy ruszy. Wtedy dziala ale nie idzie po Canie nie działa fis i kiera. Po podłączeniu sterego radia wszystko działa. Gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem samochód z tym radiem sterowanie z kierownicy działa dobrze, nawet informacje na fisie wyświetla, chociaż w dziwny sposób. Mam jakieś instrukcje podłączenia, jeśli ich nie masz mogę Ci je przeskanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można prosić to będę wdzięczny. Bo już nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek/sobotę zrobię zdjęcia/skany schematu i Ci wyślę ewentualnie tutaj wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy ja rowniez mam problem z radiem zenec tzn. jezeli odpowiednio zmostkuje w kostce to radio sie wlacza, ale nie idzie po szynie can oraz nie wyswietla informacji na fis. Auto to a4 B6. Macie jakies pomysly?


Kolego szeryf udalo Ci sie rozwiazac problem z radiem?

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja problemu z radiem nie mam i nie miałem :)

Tomek, nie napisałeś jakie masz kostki (najlepiej wstawić fotki), co mostkowałeś, itd., to jak mamy pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak narazie bedzie zamawiany drugi emulator Can bo tej miał cos nadpalone na płytce i raz sterowanie z kierownicy działało i informacje na fisie a raz nie. Ale samo radio włączyło sie dopiero po zmostkowaniu kabli żółtego i czerwonego wychodzących z kostki od radia. A powinni działać bez takich kombinacji :( dalej nie ma pomysłu jak to rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...