Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 2.0 TDI BLB


Romek.A4

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny sedan.

Popraw opis bo piszesz o pompie wody a robiłeś pompę oleju.

Powaga spalanie w cyklu mieszanym masz 5,5 l/100 km? U mnie to nie realne. Ja średnie w cyklu mieszanym mam 8,2 l/100 km ale mam automat i 2.0 tdi BPW.

Edytowane przez manian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już poprawiłem. Tak jest w trasie na przy ekonomicznej jeździe fis wskazuje na 4,3-4,5l, w mieście w podskokach do 7-7,5l. Średnia ostatniego tankowania wyszła 5,5l chociaż było 70% trasa 30% miasto. Co do spalania zobaczę teraz bo dużo więcej bujam się po mieście. Brak DPF też pewnie robi swoje ( nie był wycinany, fabrycznie brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne A4 ,fajny kolor. Ma potencjał.

Ale silnik :facepalm: Życzę ci z nim dużo szczęścia,bo w BLB lubi coś wyskoczyć że tak to ujmę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BLB i jakoś prawie trzy lata nic nie wyskoczyło, tak więc silnik jak każdy inny a jak zrobiłeś napęd pompy oleju to raczej nie ma co się dziać, tym bardziej przy tym przebiegu jeśli jest faktyczny jak piszesz. Sprowadzane mają na ogół ok 200tys, kręcone z 300 - 400 tys jak wszyscy twierdzą tak więc tylko jeździć. Szerokości!!!!

Ps. Skoro i tak był u lakiernika szkoda że od razu nie dałeś zewnętrznego pakietu s-line, zmienia auto nie do poznania.

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto to auto i jak to z mechaniką bywa zawsze coś może wyskoczyć ale jakoś do awaryjności bym się nie skupiał.

Przy używce to zawsze loteria.

Niech służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za dobre słowa. S-line mógł być dołożony ale żeby miało to ręce i nogi musiałbym zmienić dodatkowo wszystkie listwy + klape bagażnika. Za dużo grzebania a i z wlepą by się później nie zgadzało. Aktualnie padła poduszka pod silnikiem ( ta bez czujnika). Wylał się z niej olej, w piątek leci na wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki! Dobrze, że wymieniłeś napęd pompy oleju teraz tylko jeździć i rezać! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pocisk :thumbup1: ja moją zawirusowałem,wpadło pare drobiazgów i chce mi sie teraz zaje...ście głośnej dwurury :) Kminimy z kumplem jak to ugryść :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pocisk zawitał u mechanika. Wymiana sprzęgła sprężarki oraz jej uszczelnienie. Nie wiadomo dlaczego na łączeniach wyciskał się olej. Jak wróci wpadną jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiepawo ten Pioneer tu wygląda... fabryczne tez często miało bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko :) Do drl kup białe żarówki, ja kupilem osram cool blue hyper, a w przyszlym miesiacu kupuje modul do drl ;) mozesz podac link z ktorego kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablica postojowki srodek - tylko od kolegi tomnik z forum :) jesli moge Ci polecic :) ja do mijania mam superwhite h7 4200k barwa, swieca elengancko na bialo ;) do drogowych mam kupione osram cool blue hyper 5000k tak jak mowilem :) ja z innej aukcji bede kupowal, razem z clh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł też jest z clh, ten jak i wszystkie inne zintegrowane z DRL mają jak dla mnie minus nie do przejścia. Mianowicie clh załącza się niezależnie czy to dzień czy wieczór. Jest to ponad 100Watt średnio 8-10 razy dziennie ( zamykanie i otwieranie jako 2 ) co już napewno wpływa na aku. Sam mam zamiar kupić CLH ale tylko z wbudowanym czujnikiem oświetlenia.

Co do ledów oczywiście że będą od kolegi z forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...