Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż foteli z A6 C6


michalak_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio chodzi mi po głowie wymiana foteli w B5 na jakąś skórę. Jako, ze u siebie mam manualnie ustawiane, to za takimi się też rozglądałem. Mam okazje kupić fotele z tylnią kanapą z A6 C6. Przeszukałem trochę forum i nie znalazłem pełnej odpowiedzi jak sprawa wygląda z montażem. Ni raczej P&P nie będą, zbyt pięknie by było. :P Z jakimi elementami muszę się liczyć, żeby je dokupić? Ślizgi z A6? A jak wygląda tylnia kanapa? Wyczytałem, że nie którzy "jakoś" je upychają, głównie chodzi mi o sprecyzowanie tego słowa "jakoś". Robił już ktoś taki zabieg i może się podzielić info? Mam sedana 2000 z tylnią kanapą składaną na pół.

2. Podłokietnik z A6 C6 ktoś upychal? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a6 c6 jest juz zupełnie inny typ mocowania foteli z szynami pod fotelem także spawarka na bank aczkolwiek nie wydaje mi się żeby to podeszlo o tylnej kanapie to zł juz wogle zapomnij .....jeśli już chcesz tania skórkę to albo z b5 szukaj albo jeśli masz trochę zdolności adaptacyjnych to z a6 c5 -sam u siebie montowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej jednak szukać od b5, mimo, że cena porównawczo do a6 jest dużo droższa.

A z A6 C5 co przerabiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale wnętrze opisałem co tam robiłem a kolega sasza osobno zrobił temat w dziale warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 100% jak jest w b5 ale w b6 siedzenia (przód) pasuje z c6 :-)

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo b6/b7 i c6 mają ten sam system mocowań. A4 b5 ma ślizg w szynach bocznych tak jak passat b5 i audi a6 c5 i po drobnych przerubkach można sobie założyć zestawik.ja wrzuciłem z c5 w pełnej elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...