Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wieksze hamulce czy 18 ZR podejdzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bije się z myślami co większego zamontować do a4 b7 avant Q r2006/7
hamulce mają hamować wiadomo .... zestaw nie może być drogi tylko opłacalny icon_rolleyes.gif

może zna ktoś kogoś co składa jakieś fajne zestawy na bazie zacisków brembo 4/6 pot ? na przód
tutaj przykład zacisku 18ZR 6pot który bym chciał zastosować tylko nie wiem... jaki adapter i tarcza a może siada to bez większych problemów ;/
ktoś coś ./??/ 023.gif
pozdrawiam

Opublikowano

mam takie zaciski u siebie ,ale trcze mam z Mercedesa ML.

dzis kupiłem klocki TRW do Porsche Cayenne i kosztowały 250 kpl.wiec chyba tragedii nie ma

hamują super-polecam taki zestaw

Edytowane przez muszka76

Opublikowano
  • Autor

mam takie zaciski u siebie ,ale trcze mam z Mercedesa ML.

dzis kupiłem klocki TRW do Porsche Cayenne i kosztowały 250 kpl.wiec chyba tragedii nie ma

hamują super-polecam taki zestaw

witam masz jakieś fotki >?

do zacisków potrzebne były adaptery >? robiłeś sam czy poszło zlecenie

jaki wymiar tarczy i dlaczego nie mogło to być na ori 345 z audi .>? tylko merc siadł ??

Opublikowano

mam takie zaciski u siebie ,ale trcze mam z Mercedesa ML.

dzis kupiłem klocki TRW do Porsche Cayenne i kosztowały 250 kpl.wiec chyba tragedii nie ma

hamują super-polecam taki zestaw

witam masz jakieś fotki >?

do zacisków potrzebne były adaptery >? robiłeś sam czy poszło zlecenie

jaki wymiar tarczy i dlaczego nie mogło to być na ori 345 z audi .>? tylko merc siadł ??

przykro mi ale ja kupiłem auto z takimi hamulcami wiec nie odpowiem.Podaj e-mail to wysle fotki

Opublikowano

Odpusc sobie ten zestaw.

jak chcesz to mam ori zestaw z S4 B7

Opublikowano
  • Autor

Odpusc sobie ten zestaw.

jak chcesz to mam ori zestaw z S4 B7

napisze tak jak każdy na tym forum chociaż jeszcze nie wiem dlaczego tak piszą "czekałem na odp od ciebie" :P

możesz wytłumaczyć dlaczego trzeba sobie to odpuścić >? miałem zestaw 4 pot z brembo i podobalo mi sie nawet hamowało

z s4 to jedno tłok ? podaj zestawienie wymiary i cene na PW ;) fotki jak sa dostępne to też poproszę ;)

Opublikowano

Bo to jest wydumka,

tarcza z MLa o 2mm za cienka do tego zacisku

do tego trzeba ja roztaczac na centrowaniu

przewody hamulcowe trzeba dorabiac

czujniki zuzycia tez

sruby to samo

oslony nie pasuja

felga musi miec okreslone ET inaczej nie wejdzie

a od eSy masz wsio p&p

Opublikowano
  • Autor

Bo to jest wydumka,

tarcza z MLa o 2mm za cienka do tego zacisku

do tego trzeba ja roztaczac na centrowaniu

przewody hamulcowe trzeba dorabiac

czujniki zuzycia tez

sruby to samo

oslony nie pasuja

felga musi miec okreslone ET inaczej nie wejdzie

a od eSy masz wsio p&p

kolega podsunął tylko sugestie jak ma

ja miałem na myśli zacisk 18 ZR i czy to podejdzie z tarcza ori audi 345 >?

z tym et to masz racje miałem z tym problem mały na zimę w starym aucie ale i tak jeżdżę na dystansach po 2,5 cm ;) i ta tarcza z merca tez ostry mod

sugestie bardzo trafne :wink:

napisz mi na pw cos o tym setupie z s4 co masz ;)

Opublikowano

Ori tarcza 345mm nie podejdzie pod ten zacusk, inne odsadzenie.

nie mam pw

nr do mnie masz ponizej

Jak chcesz zadzwon jutro

Opublikowano

Ori tarcza 345mm nie podejdzie pod ten zacusk, inne odsadzenie.

nie mam pw

nr do mnie masz ponizej

Jak chcesz zadzwon jutro

ja jutro zadzwonię :) mam mnóstwo pytań do usłyszenia

Opublikowano

u mnie tak to wygląda i super hamuje

nie ma osoby,która przechodząc obok samochodu nie skomentowała tych zacisków.

http://www.directupload.net/file/d/3967/uthexntp_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3967/hxj8q26n_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3967/6sg24d9y_jpg.htm

Edytowane przez muszka76

Opublikowano

Poza jako-takim wyglądem nic tam nie ma ciekawego.

Opublikowano

z S4 mam z tyłu i wygląda to jak w Punto

Opublikowano

Taki sam masz w A8 przy tarczy 356mm

Opublikowano
  • Autor

z S4 mam z tyłu i wygląda to jak w Punto

dzieki za fotki :)

juz nie długo podam spis części jak spasować 18zr/l do naszych a4 b7 ;) z tarcza 345 bez wiekszych kombinacji i cudów

dzięki dev że napisałeś coś od siebie racje masz ale chce zobaczyć jak to siadzie tam :P

masz może propozycje na tylne hamluce srednica 300 >?

Opublikowano

Mozesz dac 330mm na tył

Opublikowano
  • Autor

Mozesz dac 330mm na tył

no okej tylko jak przód bd miał 345 a tył 330 to jak to bd hamowac >? nie bd problemu i tył to tylko i wyłacznie zacisk jednotłoczkowy z recznym czy idzie zmajstrowac to jakoś inaczej w a4 b7 >? np dwa zaciski jeden reczny drugi nożny na dwa tłoki >?

Opublikowano

345/330 to zestaw proporcjonalny.

zobacz jakie hamulce ma B8 S4

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

345/330 to zestaw proporcjonalny.

zobacz jakie hamulce ma B8 S4

to z czego by tu coś założyć >?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy a z b8 2.0tfsi zaciski podejdą do b7?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.